Na Wspólnej

Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 12492
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Odcinek 3602. Iga rzuci Michała i wybierze Roberta?

W 3602. odcinku "Na Wspólnej" (emisja w środę 5 kwietnia, o 20.15 w TVN) Iga będzie coraz bardziej wściekła na Michała. Dużo przyjemniej będzie jej się natomiast myślało o Robercie... Zapowiada się kolejny związek?

"Na Wspólnej": Odcinek 3602. Co dalej z Igą i Michałem?

W 3602. odcinku "Na  Wspólnej" lekarz przekonuje Igę, żeby została w szpitalu do czasu porodu - kolejne komplikacje zagrożą życiu dziecka. Odwiedza ją Marta - przekazuje podarunek od Michała. Iga nawet nie chce rozmawiać o Brzozowskim! Natomiast nastrój wyraźnie poprawiają jej odwiedziny Roberta... 

"Na Wspólnej": Odcinek 3602. Pisarka morderczynią!

Basia jest zszokowana faktem, że jej pisarka - Wanda Krimson - jest prawdopodobnie mężobójczynią! Musi odbyć trudną rozmowę z kobietą - słyszy od niej przerażającą historię życia z mężem-katem... Tymczasem Smolny wciąż wstrzymuje publikację sensacyjnego tekstu Ady o Wandzie. Wkurzona Nawrocka zaczyna tracić cierpliwość!

Reklama

"Na Wspólnej": Odcinek 3602. Honorata i Roman nie spełnią marzenia?

Roman i Honorata załamani - Iza odmówiła inwestycji w pensjonat, nie dostaną też kredytu. Słowem - ich marzenie się nie spełni... Natychmiast jadą do właściciela pensjonatu - chcą odzyskać sto tysięcy zadatku. Kujawski nie widzi takiej możliwości - ale proponuje bardzo zaskakujące rozwiązanie!

"Na Wspólnej": Odcinek 3602. Kiedy i gdzie obejrzeć?

3602. odcinek "Na Wspólnej" zostanie wyemitowany w środę 5 kwietnia, o 20.15 w TVN.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy