Na Wspólnej

Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 12424
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Odcinek 3594. Córka Kamila zakochana... w Igorze?!

W 3594. odcinku "Na Wspólnej" (emisja w środę 22 marca, o 20.15 w TVN) Igor będzie miał sporo spraw na głowie. Praca, opieka nad córką i... doglądanie Uli. Dziewczyna nie będzie ukrywać, że doskonale czuje się w towarzystwie Nowaka.

"Na Wspólnej": Odcinek 3594. Igor ojcem na dwa etaty

W 3594. odcinku "Na Wspólnej" Igor zajęty opieką nad Ulą, omal nie zapomina o treningu własnej córki. Przyjeżdża jej kibicować razem z młodą Hofferówną. W przypływie emocji Ula mocno przytula się do Nowaka - ta czułość wprawia oboje w zakłopotanie... Tymczasem Hoffer jest świadkiem przyjęcia nowego pacjenta do ośrodka. Gdyby nie obecność Kamila, życie mężczyzny byłoby poważnie zagrożone! Jagna jest bardzo wdzięczna Hofferowi. 

Reklama

"Na Wspólnej": Odcinek 3594. Smolny doprowadzi pisarkę do zawału?!

Krzysztof przeprowadza wywiad z Wandą - autorką kryminału, który wydaje Basia. Kiedy Smolny pyta panią Krimson o inspiracje jej mrocznej historii, kobieta chwyta się za serce i dostaje duszności. Pogotowie zabiera ją do szpitala z podejrzeniem zawału! Krzysztof bardzo to przeżywa... Tymczasem w jego redakcji Ada dostaje namiar na byłego milicjanta - śledczego PRL-u. Jednak Kotz nie chce rozmawiać o trudnej przeszłości... 

"Na Wspólnej": Odcinek 3594. Niepowodzenie Żanety i jej matki

Kopciowa nie wierzy, gdy słyszy, że jej listonosz miał wypadek. Czuje się oszukana przez Zbigniewa. Niebawem odkrywa, że Sokół rzeczywiście jest w szpitalu. Helena odwiedza go i widzi, że była już u niego inna wielbicielka... Żaneta też jest rozgoryczona - nie dostała pracy, o którą tyle się starała.

"Na Wspólnej": Odcinek 3594. Kiedy i gdzie obejrzeć?

3594. odcinek "Na Wspólnej" zostanie wyemitowany w środę 22 marca, o 20.15 w TVN.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy