Na Wspólnej

Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 12425
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Odcinek 3591. Iga narazi siebie i dziecko na niebezpieczeństwo!

W 3591. odcinku "Na Wspólnej" (emisja w czwartek 16 marca, o 20.15 w TVN) Michał nie będzie krył wściekłości, kiedy dowie się, że Iga postanowiła zaangażować się w kolejne wymagające śledztwo.

"Na Wspólnej": Odcinek 3591. Iga nie boi się ryzyka?

W 3591. odcinku "Na Wspólnej" Michał sprawdza Starskiego - Igor mówi mu, że Starski był kiedyś oskarżony o defraudację pieniędzy... Brzozowski jest wściekły - też dlatego, że Iga odwołuje spotkanie z Ignasiem! Została porwana kilkuletnia dziewczynka - Przybysz, mimo zaawansowanej ciąży, jedzie badać sprawę! 

"Na Wspólnej": Odcinek 3591. Hofferowa chce kupić hotel!

Honoracie bardzo się spodobał pensjonat, który remontował Roman. Namawia męża, żeby ją tam zawiózł. Na miejscu okazuje się, że Hofferowa... chce kupić ten hotel! Tymczasem Mikołaj pyta dziekana o sprawę plagiatu jego pracy. Do Leśniewskiego dociera, że przełożony chce zamieść tę sprawę pod dywan. Rozgoryczony, rzuca się na plagiatora!

Reklama

"Na Wspólnej": Odcinek 3591. Żaneta dostanie nową pracę?

Żaneta znalazła się w ścisłym finale rekrutacji do działu promocji dużej firmy. Jeszcze tylko musi stworzyć reklamę... kurzych jaj! Tymczasem matka Szulcowej przyjmuje zaproszenie na spacer od pana Zbyszka - listonosza. Helena jest bardzo podekscytowana - ale... adorator ją wystawia!

"Na Wspólnej": Odcinek 3591. Kiedy i gdzie obejrzeć?

3591. odcinek "Na Wspólnej" zostanie wyemitowany w czwartek 16 marca, o 20.15 w TVN.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy