Na Wspólnej

Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 12424
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Odcinek 3576. Honorata wściekła na syna! Mikołaj zmarnuje sobie życie?

W 3576. odcinku "Na Wspólnej" (emisja w poniedziałek 20 lutego, o 20.15 w TVN) zarówno Marta, jak i Honorata będą miały dość pomysłów Mikołaja. Matka Leśniewskiego urządzi synowi karczemną awanturę... Czy przekona go, by nie rezygnował z kariery?

"Na Wspólnej": Odcinek 3576. Honorata zszokowana decyzją syna

W 3476. odcinku "Na Wspólnej" Marta próbuje przekonać męża, żeby walczył - podpowiada mu, że zna dziennikarza, który ma doświadczenie w sprawie plagiatów. Ale Leśniewski nie chce. Idzie na swoją budowę przenosić deski... Po południu wpada tam rozjuszona Honorata! Wjeżdża ostro na syna - nie pozwoli mu zmarnować jego talentu! Co zrobi Mikołaj?!

"Na Wspólnej": Odcinek 3576. Bruno pomaga Malwinie

Malwina ma totalnie dość Aleksa - każe mu zniknąć z jej życia. Ten - szarpiąc ją - oznajmia, że da jej wolność za... 50 tysięcy! Z rąk "męża" Malwinę ratuje Bruno. Słysząc o fikcyjnym ślubie Malwiny, obiecuje jej pomoc... Tymczasem Hebel wyraźnie sprzyja Aleksowi, a Bruna... dopada po zmroku! 

Reklama

"Na Wspólnej": Odcinek 3576. Cielecki aresztowany!

Żbik przepytuje Łucję o okoliczności wypadku. Dziewczyna nic nie pamięta z chwili, gdy potrąciła Amelię. Dociskana, ma dość! W półśnie Luśce przypominają się obrazy z wypadku - widzi zapłakaną Amelię... stojącą na poboczu! Tymczasem policja aresztuje jej ojca!

"Na Wspólnej": Odcinek 3576. Kiedy i gdzie obejrzeć?

3576. odcinek "Na Wspólnej" zostanie wyemitowany w poniedziałek 20 lutego, o 20.15 w TVN.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy