Na Wspólnej

Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 12424
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Odcinek 3575. Mikołaj zostanie budowlańcem? Zaskakująca decyzja Leśniewskiego

W 3575. odcinku "Na Wspólnej" (emisja w czwartek 16 lutego, o 20.15 w TVN) Mikołaj będzie sfrustrowany, słysząc, że dziekan popiera doktora, który ukradł jego pracę... Weźmie urlop i postanowi zostać budowlańcem!

"Na Wspólnej": Odcinek 3575. Mikołaj chce zmienić swoje życie

W 3575. odcinku "Na Wspólnej" Mikołaj słyszy przypadkiem rozmowę dziekana z kolegą, który ukradł artykuł Leśniewskiego. Zwierzchnik współczuje doktorowi oskarżeń o plagiat - wierzy, że to jego dzieło! Mikołaj buzuje - bierze urlop! Żeby uspokoić nerwy pojawia się na budowie Romana i prosi teścia o jakąś prostą, fizyczną pracę... Wieczorem oznajmia Marcie, że ma dość swojej uczelni - zostanie budowlańcem!

"Na Wspólnej": Odcinek 3575. Darek ma dość Cieleckiego

Cielecki ze Żbikiem stawiają się na kolejne przesłuchanie. Śledczy pokazuje im nagranie z kamery, która zarejestrowała jego auto blisko miejsca wypadku - 2 godziny przed wezwaniem policji i karetki! Rafał traci rezon, ale Darek sprytnie kończy przesłuchanie. Chce rozmawiać z Łucją - musi wiedzieć, jak było. Mimo, że Cielecki się nie zgadza, Żbik dopada Luśkę i żąda szczerej rozmowy!

Reklama

"Na Wspólnej": Odcinek 3575. Aleks jest oszustem?!

Pod nieobecność Malwiny, Aleks obiecuje komuś przez telefon szybką spłatę długów. Oznajmia, że trafił na kopalnię pieniędzy... Hebel w trosce o córkę postanawia zainwestować w jej chłopaka - daje Aleksowi kasę na nowe ubrania i każe zaprosić Malwinkę na randkę. To, co na spotkaniu dziewczyna słyszy od Aleksa nie jest ani romantyczne, ani miłe... 

"Na Wspólnej": Odcinek 3575. Kiedy i gdzie obejrzeć?

3575. odcinek serialu "Na Wspólnej" zostanie wyemitowany w czwartek 16 lutego, o 20.15 w TVN.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy