Na Wspólnej

Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 12424
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Odcinek 3570. Stan Gucia się pogarsza! Chłopiec ma raka?!

W 3570. odcinku "Na Wspólnej" (emisja w środę 8 lutego, o 20.15 w TVN) stan Gucia niespodziewanie się pogorszy. Zaniepokojeni rodzice poproszą o pomoc Ostrowskiego. Lekarz będzie podejrzewał białaczkę...

"Na Wspólnej": Odcinek 3570. Beata i Paweł przerażeni stanem Gucia

W 3570. odcinku "Na Wspólnej" Wójcikowie żądają wyjaśnień od Gabriela - co zrobił ich dziecku, że ma sińce na całym ciele! Rehabilitant zapewnia, że przyczyną nie mogą być ćwiczenia. Wciekły Paweł bezpardonowo wyrzuca Gabriela z domu! Jakiś czas później Gucio zaczyna gorączkować. Wezwana na pomoc Ziębowa dzwoni do Ostrowskiego - ten stwierdza, że to może być... białaczka! 

"Na Wspólnej": Odcinek 3570. Luśka zdruzgotana po wypadku

Po spowodowaniu wypadku Luśka nie ma odwagi wrócić do domu Cieleckich - nocuje u młodych Bergów. Rano przychodzi Rafał - zmęczony całonocnym przesłuchaniem wyznaje Bergom, że... potrącił wczoraj dziewczynę! Luśka połyka łzy, kiedy to słyszy... Na osobności oznajmia ojcu, że muszą powiedzieć wszystkim prawdę! 

Reklama

"Na Wspólnej": Odcinek 3570. Felicja zazdrosna o Ewę!

Ewa zrozumiała, że nie powinna kłócić się z chorą mamą - razem z nią stara się cieszyć wspólnymi chwilami. Za to Felicja bardzo cierpi widząc, że Irena woli towarzystwo Ewy. Rozgoryczona, tłumaczy sobie, że matczynej miłości nie da się wymazać. Czy straci swoją ukochaną na zawsze?

"Na Wspólnej": Odcinek 3570. Kiedy i gdzie obejrzeć?

3570. odcinek "Na Wspólnej" zostanie wyemitowany w środę 8 lutego, o 20.15 w TVN.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy