Na Wspólnej

Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 12367
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Odcinek 3565. Kamil i Zuza stracą córkę?! Ula skoczy z dachu wieżowca?

W 3565. odcinku "Na Wspólnej" (emisja w poniedziałek 30 stycznia, o 20.15 w TVN) Ula najpierw się upije, potem pokłóci z rodzicami, a w finale postanowi odebrać sobie życie... Czy Zuzie i Kamilowi uda się uratować córkę?

"Na Wspólnej": Odcinek 3565. Ula popełni samobójstwo?

W 3565. odcinku "Na Wspólnej"  Ula nie może wybaczyć ojcu rozbicia rodziny - jest wobec Kamila bezczelna i arogancka. A po południu Hoffer odkrywa, że córka... jest pijana! Przerażony, wzywa na pomoc Zuzę. Podczas poważnej rozmowy do Uli dociera, że nie ma szans na odbudowanie jej rodziny - wybiega z płaczem z domu! Kiedy zrozpaczeni rodzice próbują ją znaleźć, dziewczyna... stoi na dachu wieżowca! Powoli zbliża się do jego krawędzi!

Reklama

"Na Wspólnej": Odcinek 3565. Włodek okaże się złodziejem?

Do baru Ziębów wpada Muszko i oskarża Włodka, że lunatykując... ukradł mu wiertarkę! Zięba sprawdza monitoring - widzi, jak wczoraj Zdzisiek sam popsuł sprzęt i dociera do niego, że sąsiad chce go oszukać. Dopada Muszkę - w czasie szarpaniny obaj widzą podejrzanego mężczyznę. Rzucają się za nim w pogoń!

"Na Wspólnej": Odcinek 3565. Koniec przyjaźni Michała i Zdybickiej?

W firmie Ilony pojawia się Starski - dziś mają podpisać umowę. Podczas spotkania, na oczach biznesmena, Zdybicka upokarza Michała! Jednak to Brzozowskiego - w tajemnicy przed Iloną - Starski prosi o rozmowę. Oświadcza Michałowi, że chce pracować z nim, a nie ze Zdybicką - grozi zerwaniem kontraktu! Brzozowski w kleszczach - wygra lojalność, czy pycha?!

"Na Wspólnej": Odcinek 3565. Kiedy i gdzie obejrzeć?

3565. odcinek "Na Wspólnej" zostanie wyemitowany w poniedziałek 30 stycznia, o 20.15 w TVN.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy