Na Wspólnej

Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 12486
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Odcinek 3562. Kamil upija się do nieprzytomności! Straci Zuzę i... Annę

W 3562. odcinku "Na Wspólnej" (emisja we wtorek 24 stycznia, o 20.15 w TVN) Kamil kompletnie się załamie. Nie dość, że Zuza zupełnie zerwie z nim kontakt, to jeszcze Anna oznajmi mu, że wdała się w nowy romans...

"Na Wspólnej": Odcinek 3562. Kamil zostanie sam?

W 3562. odcinku "Na Wspólnej" Ula zamartwia się - Zuza nie daje znaku życia. Gdy w końcu mama dzwoni, do telefonu dopada Kamil - wtedy Zuza rozłącza się. Ula jest wściekła na ojca... W pracy Hoffer spotyka Kolendę - słyszy od kochanki, że ta znalazła sobie kogoś bez zobowiązań i jest z nim szczęśliwa. Rozgoryczony Kamil upija się do nieprzytomności!

"Na Wspólnej": Odcinek 3562. Paweł wda się w romans z nianią?!

Paweł jest zachwycony piękną Sarą - nianią Gucia. Beata jest zazdrosna i zaniepokojona. Kiedy Wójcikowa dzwoni do Sary, żeby sprawdzić, czy wszystko w porządku z Guciem, wydaje jej się, że słyszy... rozbawiony głos męża! Rozjuszona, wpada do domu i widzi Sarę w miłosnym uniesieniu!

Reklama

"Na Wspólnej": Odcinek 3562. Iga i Michał będą mieli córeczkę

Michał przychodzi na badanie USG Igi. Przybysz bardzo niezadowolona - daje do zrozumienia, że nie chce tu Brzozowskiego! Oznajmia mu, że powiadomi go, co z dzieckiem. Jakiś czas później Michał dostaje od niej suchą informację, że będą mieli córkę. Brzozowski jest szczęśliwy, ale... strasznie wkurzony na Igę!

"Na Wspólnej": Odcinek 3562. Kiedy i gdzie obejrzeć?

3562. odcinek "Na Wspólnej" zostanie wyemitowany we wtorek 24 stycznia, o 20.15 w TVN.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy