Na Wspólnej

Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 12486
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Odcinek 3553. Marta błaga męża o wybaczenie! Jaką decyzję podejmie Mikołaj?

W 3553. odcinku "Na Wspólnej" (emisja w czwartek 5 stycznia, o 20.15 w TVN) zdesperowana Marta poprosi Fabiana, by zrezygnował z pracy. Zrobi wszystko, by odzyskać zaufanie męża. Czy jej działania będą skuteczne?

"Na Wspólnej": Odcinek 3553. Co dalej z Martą i Mikołajem?

Marta błaga Mikołaja, żeby wrócił do domu - przecież ich małżeństwo nie może się rozpaść z powodu jej głupiego flirtu! Nie wie, że rozmowę słyszy jej syn. Ksawery pisze do Mikołaja sprytnego sms-a... W pracy Leśniewska oznajmia Fabianowi, że muszą przestać ze sobą pracować, bo jej związek się wali w gruzy. Fabian oświadcza, że... on nic nie musi!

"Na Wspólnej": Odcinek 3553. Mały Gucio... taksówkarzem

Beata żali się mężowi, że bycie z dzieckiem przez cały czas staje się dla niej frustrujące. Dlatego, kiedy podczas spaceru z Guciem Wójcikowa dostaje alarmujący telefon o koleżanki z pracy, natychmiast rusza jej na pomoc. Zadanie nie jest łatwe: musi, okłamując policję, dowieźć ekspresowo klientkę na lotnisko! I to wszystko z małym Guciem...

Reklama

"Na Wspólnej": Odcinek 3553. Bergowie staną przed ważną decyzją

Iga informuje Bergów, że Marcelina Gwiazda wycofała oskarżenie, w związku z czym policja zamyka dochodzenie w sprawie Juniora. Jarek i Eliza szczęśliwi - nie stracą swojego adoptowanego syna! Ale przed nimi ostateczna decyzja w sprawie wyjazdu na stałe do Finlandii. Postanawiają zrobić rodzinne głosowanie. Jaki będzie wynik?!

"Na Wspólnej": Odcinek 3553. Kiedy i gdzie oglądać?

3553. odcinek "Na Wspólnej" zostanie wyemitowany w czwartek 5 stycznia, o 20.15 w TVN.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy