Na Wspólnej

Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 12486
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Odcinek 3552. Kolejna afera wokół Cieślika! Przestanie być senatorem?

W 3552. odcinku "Na Wspólnej" (emisja w środę 4 stycznia, o 20.15 w TVN) Damian będzie miał dość nagonki, jaka spadła na jego rodzinę po aferze z Moniką w roli głównej. Senator podejmie bardzo trudną decyzję...

"Na Wspólnej": Odcinek 3552. Damian zrezygnuje z mandatu?

Cieślik dowiaduje się, że w związku z aferą wywołaną przez "pijaną" Monikę został wykluczony z komisji zajmującej się problemami uzależnień. To kropla, która przelewa czarę goryczy. Wieczorem Damian oznajmia rodzinie, że... rezygnuje ze stanowiska senatora!

"Na Wspólnej": Odcinek 3552. Ula nie wierzy Kamilowi

Kamil przekonuje córkę, że jego wczorajsza wizyta u Kolendy była służbowa i że nie ma zamiaru zostawiać rodziny dla kochanki. Ula nie wierzy - oświadcza Hofferowi, że nie będzie uczestniczyła w jego kłamstwie! W pracy Kamil zostaje zaczepiony przez doktora Adamskiego, który sugeruje, że Hoffer uwiódł dyrektorkę dla własnych korzyści. Kamil nie wytrzymuje! 

Reklama

"Na Wspólnej": Odcinek 3552. To koniec przyjaźni Jarka i Bruna

Eliza namawia Jarka, a Natalia Bruna, by przyjaciele w końcu się pogodzili. Jednak obaj mężczyźni są zawzięci - nie widzą takiej możliwości! Panie postanawiają wziąć sprawy w swoje ręce... Tymczasem Robert ustala w końcu kto udostępnił w sieci filmik z rozebraną Marceliną Gwiazdą. Tymon zostaje zatrzymany!

"Na Wspólnej": Odcinek 3552. Kiedy i gdzie obejrzeć?

3552. odcinek "Na Wspólnej" zostanie wyemitowany w środę 4 stycznia, o 20.15 w TVN.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy