Na Wspólnej
Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 12691
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Odcinek 3548. Daria otwiera bufet! Pierwszy dzień skończy się tragicznie?

W 3548. odcinku "Na Wspólnej" (emisja w środę 28 grudnia, o 20.15 w TVN) Daria i Luiza urządzają huczne otwarcie szpitalnego bufetu. Nic jednak nie idzie po ich myśli... Czy ten dzień skończy się tragicznie?

"Na Wspólnej": Odcinek 3548. Dramat Lwa

W 3548. odcinku "Na Wspólnej" Daria i Luiza otwierają szpitalny bufet. Jednym z pierwszych klientów jest doktor Nalepa, który wydatnie pomógł im w uruchomieniu biznesu. W pewnym momencie Daria odkrywa, że nie ma kolczyka! Kiedy wraz Luizą panicznie go szukają, Lew zaczyna się krztusić sałatką! 

"Na Wspólnej": Odcinek 3548. Magda czy Ala? Kogo wybierze Karol?

Ojciec Ali namawia Karola, żeby nie rezygnował i pomógł jego córce, która cały czas tkwi w nałogu. Jednak Ala chce, żeby chłopak dał jej spokój - nie pasują do siebie! Karol znajduje pocieszycielkę w Magdzie. Kiedy dziewczyna wychodzi od niego, pod blokiem spotyka kompletnie pijaną Alę osaczaną przez chuliganów. Magda ratuje rywalkę i zabiera ją do Karola. Co zrobi chłopak?!

Reklama

"Na Wspólnej": Odcinek 3548. Kłopoty Juniora?

Robert mówi Idze, że zgłosił sprawę Juniora do Centrum Pomocy Rodzinie. Iga jest zła - według niej kto inny stoi za upublicznieniem filmiku z nagą Marceliną Gwiazdą! A chłopak będzie miał teraz ogromne kłopoty... Rzeczywiście, u Bergów zjawia się pracownica CPR-u i grozi Bergom odebraniem dziecka! Jarek namawia Elizę - bierzmy dzieci i uciekajmy z Polski!

"Na Wspólnej": Odcinek 3548. Kiedy i gdzie obejrzeć?

3548. odcinek serialu zostanie wyemitowany w środę 28 grudnia, o 20.15 w TVN.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy