Na Wspólnej
Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 12695
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Odcinek 3535. Kamil kontynuuje romans!

W 3535. odcinku "Na Wspólnej" (emisja w poniedziałek 5 grudnia, o 20.15 w TVN) Kamil nie będzie potrafił zakończyć romansu z Kolendą. Para znów da się ponieść namiętności! Co wydarzy się dalej?

"Na Wspólnej": Odcinek 3535. Kamil namiętnie pocałuje Kolendę!

Dręczony wyrzutami sumienia Kamil unika swojej żony. Zuza nie wie, co się dzieje... Tymczasem Kolenda próbuje sobie poradzić z zalotami doktora Adamskiego - pomaga jej wchodzący do szpitala Kamil. Na osobności Hoffer wyznaje Annie, że pierwszy raz zdradził żonę i słabo sobie z tym radzi. Po chwili para... tonie w pocałunkach!

"Na Wspólnej": Odcinek 3535. Emila czeka nawrót choroby?

Paweł proponuje Emila na ojca chrzestnego - Beacie to nie w smak... Tymczasem Larsson dowiaduje się, że jego wyniki wskazują na nawrót choroby nowotworowej. Roztrzęsiony tym Emil dopada Beatę i żąda, żeby natychmiast powiedziała mężowi, że to on jest ojcem Gucia! Ich kłótnię słyszy... Włodek!

Reklama

"Na Wspólnej": Odcinek 3535. Ostrowski robi żonie i teściowej niespodziankę

Ewa zamartwia się o mamę i jej wyjazd do Australii. Ostrowski robi żonie i teściowej ogromną niespodziankę - kupuje dla Ewy bilet, by mogła lecieć razem z mamą! Radość i wdzięczność Ostrowskiej jest ogromna. Arek stwierdza, że spokój żony jest dla niego najważniejszy. Ma też prezent dla Ireny - teraz żaden Alzheimer nie będzie jej straszny!

"Na Wspólnej": Odcinek 3535. Kiedy i gdzie obejrzeć?

3535. odcinek "Na Wspólnej" zostanie wyemitowany w poniedziałek 5 grudnia, o 20.15 w TVN.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy