Na Wspólnej

Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 12367
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Odcinek 3534. Daria straci pracę! Pocieszy ją... Nalepa

W premierowym odcinku "Na Wspólnej" (emisja w czwartek 1 grudnia, o 20.15 w TVN) Daria będzie musiała zmierzyć się z nie lada kłopotem. Dziedzicówna usłyszy od dyrektor Kolendy, że po zakończeniu stażu nie ma szansy na dostanie nowej umowy... Załamaną dziewczynę dość szybko pocieszy jednak doktor Nalepa!

"Na Wspólnej": Odcinek 3534. Daria będzie musiała odejść ze szpitala

Daria kończy staż - prosi Kolendę o pracę. Niestety, dyrektorka informuje ją, że szpitala nie stać na etat dla drugiego psychologa. Załamaną Darię spotyka doktor Nalepa. Chcąc poprawić jej nastrój, Lew zabiera Dziedzicównę na... wspólny mecz koszykówki! 

"Na Wspólnej": Odcinek 3534. Ewa martwi się o mamę

Ewa pomaga mamie załatwiać formalności przed wyjazdem na wycieczkę do Australii. Kiedy Irena orientuje się, że nie pamięta daty swoich urodzin jest przekonana, że córka zabroni jej wyjazdu. Jednak Ewa nadal chce, by mama spełniła swoje marzenie! Ale uważa, że musi powiedzieć o chorobie Alzheimera przyjaciółce, z którą jedzie. Irena boi się, że Felicja się od niej odwróci...

Reklama

"Na Wspólnej": Odcinek 3534. Marta pomoże Fabianowi

Fabian wyznaje Marcie, że dzięki niej zdecydował się na szczerą rozmowę z rodzeństwem - zrzucił z siebie wielki ciężar związany ze śmiercią ojca! Po udanej kolaudacji pierwszego odcinka nowego programu, operator zaprasza Leśniewską na świętowanie! Marta wraca do domu wykończona, a tam Mikołaj przypomina jej, że... mieli wyjść na romantyczną kolację!

"Na Wspólnej": Odcinek 3534. Kiedy i gdzie obejrzeć?

3534. odcinek "Na Wspólnej" zostanie wyemitowany w czwartek 1 grudnia, o 20.15 w TVN.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy