Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 12299
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Odcinek 3504. Nicole znów namiesza w życiu Mikołaja!

W 3504. odcinku "Na Wspólnej" (emisja we wtorek 11 października, o 20.15 w TVN) Nicole poczyni kolejne kroki, by móc sprawować opiekę nad Stefankiem. W tym celu zbliży się nawet do... Honoraty. Jak na to wszystko zareaguje Mikołaj?

"Na Wspólnej": Odcinek 3504. Nicole ma plan!

Leśniewski spotyka się z byłą żoną u jej prawnika - Nicole domaga się naprzemiennej opieki nad synem. Mikołaj absolutnie się nie zgadza - przypomina wszystkie zachowania żony spowodowane chorobą psychiczną. Nicole jest wściekła... Jakiś czas później pojawia się u Honoraty i zapewniając, że się leczy, gra na uczuciach byłej teściowej. W końcu ta... proponuje jej dach nad głową!

"Na Wspólnej": Odcinek 3504. Mania pójdzie na imprezę z... babcią?

Mania jest załamana zachowaniem rodziców. Czuje, że uwzięli się na nią i Leona! Zatroskana Kopciowa odwiedza Szulców i próbuje ich przekonać, żeby puścili córkę na imprezę do chłopaka. Wojtek, początkowo nieugięty, wpada na szatański pomysł - niech babcia pójdzie tam razem z Manią! Helenie całkiem podoba się ta propozycja, a co na to jej wnuczka?! 

Reklama

"Na Wspólnej": Odcinek 3504. Karol i Kuba znów narozrabiają?

Kuba i Majka wracają z wypadu w góry i od razu słyszą od kumpli o aferze - jeden z sąsiadów robi awantury o hałas w ich mieszkaniu... Karol i Kuba dostają decyzję sądu, który wyznaczył im karę za produkcję i handel dopalaczami - od jutra będą sprzątać na oddziale Kamila Hoffera... Wieczorem młodzi robią imprezę, na którą wpada rozjuszony sąsiad i straszy policją!

"Na Wspólnej": Odcinek 3504. Kiedy i gdzie obejrzeć?

3504. odcinek "Na Wspólnej" zostanie wyemitowany we wtorek 11 października o 20.15 w TVN.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy