Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 12120
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Odcinek 3498. Nicole chce odzyskać Stefanka?!

W 3498. odcinku "Na Wspólnej" (emisja w czwartek 29 września, o 20.15 w TVN), Nicole niespodziewanie odwiedzi Mikołaja i będzie chciała spotkać się z synkiem... Leśniewski jednak odmówi. Szybko tego pożałuje?

"Na Wspólnej": Odcinek 3498. Nicole powraca!

Mikołaj przeprowadza z Ksawerym męską rozmowę. Gdy dowiaduje się jaki był powód udawanego związku z prostytutką Andżelą, radzi chłopakowi, żeby powiedział Florze prawdę. Jeśli mu na niej zależy... Do Leśniewskich niezapowiedzianie wpada Nicole i chce zająć się Stefankiem, który wyraźnie boi się mamy. Mikołaj kategorycznie odmawia - już wieczorem dostaje telefon od adwokata byłej żony!

"Na Wspólnej": Odcinek 3498. Pola szantażuje Smolnego!

Basi jest bardzo przykro, gdy okazuje się, że Krzysztof nie pamięta o ich rocznicy ślubu. Smolny jest zajęty powrotem do pracy, gdzie entuzjastycznie witają go współpracownicy. Nieoczekiwanie w redakcji pojawia się Pola - błaga o cofnięcie dyscyplinarki. Gdy Smolny odmawia, dziewczyna grozi, że wyskoczy przez okno

Reklama

"Na Wspólnej": Odcinek 3498. Ryzykowny plan Weroniki

Weronika, mimo zakazu wykonywania zawodu adwokata, pomaga Agnieszce w sprawie Pomorskiej. Podczas spotkania klientka zapewnia, że nie je niczego, co gotuje mąż - w obawie przed podaniem jej narkotyków. Pije jedynie wodę butelkowaną... Roztocka wpada na ryzykowny plan! Jakiś czas później Weronika spotyka Jana w objęciach z Aną. Jest podłamana. Wieczorem otrzymuje od mężczyzny bardzo zaskakujące nagranie!

"Na Wspólnej": Odcinek 3498. Kiedy i gdzie obejrzeć?

3498. odcinek serialu zostanie wyemitowany w czwartek 29 września, o 20.15 w TVN.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL