Na Wspólnej
Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 12687
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Odcinek 3495. Gosia złodziejką! Okradnie... ucznia

W 3495. odcinku "Na Wspólnej" (emisja w poniedziałek 26 września, o 20.15 w TVN) Gosia stoczy się na samo dno! Skacowana, okradnie ucznia, a informacja o jej haniebnym uczynku dotrze do Danki. Czy Zimińska będzie zmuszona zwolnić córkę z pracy?!

"Na Wspólnej": Odcinek 3495. Gosia straci pracę?!

Skacowana Gosia kradnie pieniądze jednemu z uczniów! Chłopak domyśla się, że zrobiła to nauczycielka i wyjawia swoje podejrzenia dyrektor Zimińskiej. Gdy potwierdza się dramatyczna prawda, Danka jest załamana i... wściekła. Dochodzi do potężnej awantury z Gosią!

"Na Wspólnej": Odcinek 3495. Kontrowersyjne imię

Beata prosi Pawła, żeby nie nazywał ich synka Emilem. Ukrywa przed mężem prawdziwy powód - to, że ojcem ich dziecka jest Larsson. Oddycha z ulgą, gdy Paweł zgadza się, by dać dziecku imię po dziadku Gustawie. Gdy dowiaduje się o tym Emil, jest wyraźnie rozczarowany. To co robi szokuje wszystkich - a najbardziej Beatę!

Reklama

"Na Wspólnej": Odcinek 3495. Niespodziewani goście u Szulców!

Żaneta wciąż odrzuca połączenia od Irka Kleczewskiego, który bardzo ją zawiódł podczas spotkania z seniorami. Tymczasem matka Szulcowej zapowiada, że przyjdzie dziś do niej z gościem specjalnym. Wojtek spodziewa się, że Helena przedstawi im swojego adoratora! Jakież jest zaskoczenie Szulców, gdy babcia przyprowadza Manię i jej chłopaka - syna Kleczewskiego!

"Na Wspólnej": Odcinek 3495. Kiedy i gdzie obejrzeć?

3495. odcinek "Na Wspólnej" zostanie wyemitowany w poniedziałek 26 września, o 20.15 w TVN.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama