Na Wspólnej
Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 12795
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Odcinek 3493. Roman zauroczony piękną Irene!

W 3493. odcinku "Na Wspólnej" (emisja w środę 21 września, o 20.15 w TVN) Roman będzie pod coraz większym wrażeniem pięknej Irene. Czy nowa znajomość odbije się na jego związku z Honoratą? Poznajcie szczegóły!

"Na Wspólnej": Odcinek 3493. Kłopoty Romana i Honoraty

Roman odbywa pierwszą, potajemną lekcję francuskiego z Madame Irene. Hoffer jest zachwycony piękną i dystyngowaną kobietą... Tymczasem Honorata walczy z Eleonorą - ekscentryczną babcią mieszkającą nad jej ciucholandem. Kobieta wprawdzie przestała głośno puszczać ostrą muzę, ale kupiła sobie... perkusję!

"Na Wspólnej": Odcinek 3493. Pola znów namiesza!

Smolny spotyka się dzisiaj z naczelnym "Kraju", Arturem - Basia ma nadzieję, że w sprawie pracy. Tymczasem Pola jest niezadowolona z dowodów na molestowanie młodej dziennikarki przez Kwiatkowskiego. Namawia kobietę na okrutną prowokację, która zniszczy Artura raz na zawsze!

Reklama

"Na Wspólnej": Odcinek 3493. Marta podejrzewa Mikołaja o romans

Marta odkrywa, że z jej komputera ktoś logował się na strony z usługami seksualnymi. Zdenerwowana, podejrzewa... Mikołaja! Tymczasem Ksawery spotyka się z prostytutką Andżelą - mówi jej o swoim problemie z całowaniem. Andżela obiecuje pomoc i od razu zabiera się do roboty...

"Na Wspólnej": Odcinek 3493. Kiedy i gdzie zobaczyć?

3493. odcinek "Na Wspólnej" zostanie wyemitowany w środę 21 września, o 20.15 w TVN.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy