Na Wspólnej

Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 12572
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Odcinek 3485. Beata zaczyna rodzić!

W 3485. odcinku "Na Wspólnej" (emisja w środę 7 września, o 20.15 w TVN) dojdzie do emocjonującej rozmowy pomiędzy Pawłem a Beatą. Po zaskakujących słowach Wójcika, kobieta niespodziewanie zaczyna rodzić...

"Na Wspólnej": Odcinek 3485. Beata rodzi!

Sławek daje Zawiasowi sfałszowany gryps - od więźnia, który obciąża Pawła w sprawie napadu na kantor. Przyjaciel rodziny Wójcików przekazuje go żonie mężczyzny. Dziedzic liczy, że kobieta doprowadzi go do wspólników bandyty... Tymczasem Paweł ma widzenie z Beatą. Wójcik oświadcza żonie, że będzie siedział długie lata i nie chce, żeby czekała na niego. Beata jest w takim szoku, że zaczyna... rodzić!

"Na Wspólnej": Odcinek 3485. Cieślik w tarapatach przez... Tomka?

Tomek Nowak proponuje Poli mocny temat - machlojki finansowe senatora... Cieślika! Podekscytowana Drozdowicz pyta o dowody - Nowak ich nie ma, ale proponuje włamanie do prywatnego komputera senatora. Z pomocą w tym przychodzi... Daniel! Czyżby wszyscy bliscy Smolnego przeszli na ciemną stronę mocy?!

Reklama

"Na Wspólnej": Odcinek 3485. Między Mikołajem a Martą dojdzie do awantury!

Marta wyrzuca Mikołajowi, że to przez niego nie poinformowała przyjaciółki o hazardzie Michała. Między małżonkami dochodzi do ostrej awantury! W końcu oboje przepraszają rozbitą Igę... Tymczasem Ksawery umawia się z koleżanką na randkę. Dochodzi na niej do czegoś co powoduje, że młody Konarski staje się pośmiewiskiem całej szkoły!

"Na Wspólnej": Odcinek 3485. Kiedy i gdzie obejrzeć?

3485. odcinek serialu zostanie wyemitowany w środę 7 wrześnie o 20.15 w TVN.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy