Na Wspólnej

Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 12618
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Odcinek 3480. Kłopoty Zimińskich! Co się dzieje z Gosią?

W 3480. odcinku "Na Wspólnej" (emisja we wtorek 30 sierpnia, o 20.15 w TVN) niespodziewane kłopoty czekają Zimińskich. Czarne chmury zbiorą się nad Gosią, która nie dość, że będzie miała poważne problemy w pracy, to jeszcze zacznie podejrzewać Błażeja o zdradę... Poznajcie szczegóły!

"Na Wspólnej": Odcinek 3480. Kłopoty Gosi

Danka dowiaduje się, że jej córka Gosia obiecała klasie wycieczkę do Berlina, zebrała pieniądze i... przestała wspominać o wyjeździe. Tymczasem Bednarczuk podnosi larum - została okradziona! Polonistka oskarża jednego z uczniów, Słowika. Gosia jest oburzona postawą koleżanki... Wieczorem córka Danki awanturuje się z Błażejem. Uważa, że partner ją zdradza

"Na Wspólnej": Odcinek 3480. Nalepowa oszuka męża?

Doktor Nalepa informuje żonę, że została jednak skierowana na oddział psychiatryczny po nieudanej próbie samobójczej. Paula pociesza męża - wytrzyma to. Umawia się z nim na wieczór - będą celebrować 15 rocznicę ślubu. Daria przynosi elegancką suknię z domu Pauliny i pomaga jej wystroić się na rocznicowy wieczór. Lew jest pod wrażeniem wyglądu żony - nie wie, że Paula ma schowane całe pudełko silnych leków.

Reklama

"Na Wspólnej": Odcinek 3480. Mikołaj interweniuje w sprawie Michała!

Mikołaj próbuje przekonać Michała by przestał grać. Brzozowski jest wkurzony - żąda, by Leśniewscy przestali się wtrącać w życie jego i Igi! Mikołaj nie odpuszcza i przeprowadza rozmowę z właścicielem prywatnego kasyna, któremu radzi, by przestał obsługiwać Michała. W przeciwnym razie, niech spodziewa się kłopotów... Tymczasem Marta martwi się o syna - Ksawery wyraźnie się zakochał!

"Na Wspólnej": Odcinek 3480. Kiedy i gdzie obejrzeć?

3480. odcinek "Na Wspólnej" zostanie wyemitowany we wtorek 30 sierpnia, o 20.15 w TVN.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy