Na Wspólnej

Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 12612
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Odcinek 3475. Emil zadowolony z sytuacji Pawła?

W 3475. odcinku "Na Wspólnej" (emisja w poniedziałek 22 sierpnia, o 20.15 w TVN), ciąg dalszy zmagań Beaty i Pawła o uniewinnienie mężczyzny. Ich starania będzie utrudniała jeszcze bierność Emila. Czy Larson zdecyduje się wreszcie pomóc bratu? Poznajcie szczegóły!

"Na Wspólnej": Odcinek 3475. Między Beatą a Emilem dojdzie do kłótni!

Beata jest coraz bardziej wkurzona na Emila - wyrzuca mu, że celowo nic nie robi w sprawie uniewinnienia Pawła. Sugeruje, że pasuje mu to, bo będzie mógł być blisko niej i swojego dziecka! Larson jest oburzony jej insynuacjami. Udaje mu się skontaktować z wujem Pawła, kryminalistą Zawiasem. Jest groźnie, ale Emilowi udaje się przekazać, że młody Wójcik potrzebuje pomocy!

"Na Wspólnej": Odcinek 3475. Nalepowa nie ma szansy na terapię!

Lew otrzymuje odmowę leczenia Pauliny w szwajcarskiej klinice - tamtejsi lekarze nie widzą szansy na skuteczną terapię. Nalepa postanawia to ukryć przed żoną, ale ona sama nie wierzy, że cokolwiek jej pomoże. Daria nie może uwierzyć, że nie ma ratunku dla Pauliny... 

Reklama

"Na Wspólnej": Odcinek 3475. 18-tka Janka

Janek obchodzi swoje 18 urodziny - zamierza je świętować z Bellą i przyjaciółmi. Dziewczyna traci chęć do zabawy, gdy w pokoju Janka znajduje wniosek o stypendium na angielskiej uczelni. Wkurzona, próbuje mu uświadomić, że studia w Londynie, to praktycznie decyzja o ich rozstaniu... Nocą - kiedy chłopcy są mocno wstawieni - dochodzi do wybryku, wskutek którego Janek wpada w fatalną pułapkę!

"Na Wspólnej": Odcinek 3475. Kiedy i gdzie oglądać?

3475. odcinek "Na Wspólnej" zostanie wyemitowany w poniedziałek 22 sierpnia, o 20.15 w TVN. 

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy