Na Wspólnej

Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 12565
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Odcinek 3470. Paweł i Beata znów razem!

W 3470. odcinku "Na Wspólnej" (emisja w czwartek 4 sierpnia, o 20.15 w TVN) Beata wreszcie będzie mogła zobaczyć się z Pawłem. Podczas pełnego emocji spotkania, mężczyzna wyzna kobiecie, że chciałby nadać synowi imię po bracie... Jak na to zareaguje Beata? Poznajcie szczegóły!

"Na Wspólnej": Odcinek 3470. Zaskakująca decyzja Pawła

Kiedy Beata się budzi i widzi w swoim domu Emila prosi go, żeby więcej u niej nie nocował. Zdenerwowana Wójcikowa słyszy w odpowiedzi, że dzisiaj może zobaczyć Pawła! Spotkanie dramatycznie rozdzielonego małżeństwa jest pełne emocji - Paweł przytula się do brzucha żony. Oznajmia bratu, że jego syn będzie miał na imię... Emil!

"Na Wspólnej": Odcinek 3470. Daria zakochana w Nalepie?

Daria przyznaje Luizie, że źle ulokowała uczucia - lekarz, który jej się podoba jest zajęty! Na dodatek ona zaprzyjaźniła się z jego żoną... Tymczasem Paula wyrzuca mężowi, że nie pozwala jej umrzeć. W trakcie emocjonalnej rozmowy z Lwem kobieta traci przytomność! Natychmiast ląduje na bloku operacyjnym. Kiedy do roztrzęsionego Nalepy podchodzi Daria, ten traktuje ją bardzo nieprzyjemnie...

Reklama

"Na Wspólnej": Odcinek 3470. Antosia przyłapie kochanka Weroniki!

Antosia przyłapuje Jana wymykającego się z sypialni Weroniki. Mówi, że jej nie musi się bać - póki mama jest szczęśliwa. Żartuje, że ma nadzieję, iż Jan nie prowadzi podwójnego życia... Po południu do kancelarii Weroniki wpada roztrzęsiona klientka - Pomorska pokazuje wyniki badań, które świadczą, że zażywa narkotyki! Kobieta twierdzi, że to mąż jej czegoś dosypuje do jedzenia. Wieczorem dzwoni przerażona Pomorska i krzyczy, że zrobiła coś strasznego!

"Na Wspólnej": Odcinek 3470. Kiedy i gdzie obejrzeć?

3470. odcinek "Na Wspólnej" zostanie wyemitowany w czwartek 4 sierpnia, o 20.15 w TVN.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy