Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 12298
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Odcinek 3467. Smolny zawieszony! Straci pracę?

W 3467. odcinku "Na Wspólnej" (emisja w poniedziałek 1 sierpnia, o 20.15 w TVN) Pola w ramach zemsty na Smolnym oskarży go o mobbing i molestowanie seksualne, w efekcie czego Smolny zostanie zawieszony. Czy uda mu się odzyskać dobre imię? Poznajcie szczegóły!

"Na Wspólnej": Odcinek 3467. Koszmar Smolnego

Pola prosi o spotkanie Gwiazdę - informuje go, że Smolny... mobbował ją i napastował seksualnie! Szef gazety nie ma wyjścia - musi zawiesić Krzysztofa. Ten wpada w szał - wieczorem atakuje Polę w jej mieszkaniu!

"Na Wspólnej": Odcinek 3467. Roman zostanie aresztowany!

Hoffer dostaje telefon od właścicielki luksusowego apartamentu wynajętego na jego koszt przez oszusta. Roman sprytnie wchodzi w rozmowę i prosi o przypomnienie adresu licząc na schwytanie złodzieja. Natychmiast informuje o tym Dziedzica, a Sławek obiecuje mu policyjne wsparcie. Kiedy dochodzi do konfrontacji z oszustem, aresztowany zostaje... Hoffer! 

Reklama

"Na Wspólnej": Odcinek 3467. Cielecka pozna matkę Łucji

Szkolny kiermasz zorganizowany przez Juniora jest dużym wydarzeniem. Hitem jest wspólny muzyczny występ Cieleckiego z Łucją. Widzi go... Wanda! Cielecka przyszła na prośbę Juniora. I od razu los styka ją z matką Łucji - dawną kochanką Rafała! Cielecki nie wie, co robić...

"Na Wspólnej": Odcinek 3467. Kiedy i gdzie obejrzeć?

3467. odcinek "Na Wspólnej" zostanie wyemitowany w poniedziałek 1 sierpnia, o 20.15 w TVN.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy