Na Wspólnej
Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 12737
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Odcinek 3460. Roman wpadnie w kłopoty!

W 3460. odcinku "Na Wspólnej" (emisja we wtorek 19 lipca, o 20.15 w TVN) kłopoty nie ominą Romana. Hoffer zapomni o rocznicy ślubu i spróbuje się szybko zreflektować. Co prawda uda mu się zarezerwować ekskluzywny hotel nad morzem, jednak nie uniknie poważnych problemów... Co się wydarzy?

"Na Wspólnej": Odcinek 3460. Roman w tarapatach

Honorata przypomina mężowi o zbliżającej się rocznicy ich ślubu. Roman nie zdradza się, że zapomniał. Natychmiast działa - kupuje pobyt dla dwojga w luksusowym hotelu nad morzem. Przejęty niespodzianką Hoffer, godzi się by agent sfotografował jego dowód osobisty...

"Na Wspólnej": Odcinek 3460. Kuba i Karol nadal kombinują!

Współlokator Kuby - Karol - próbuje odzyskać ukochaną przy pomocy spreparowanych przez siebie perfum z feromonami. Jednak Magda podejrzewa, że wypachnił się tak dla jakiejś innej dziewczyny... Tymczasem Kuba traci najlepszego klienta - Piotrek twierdzi, że tabsy Karola i Dexa przestały na niego działać. Karol postanawia zmienić ich recepturę - zamawia u dilera... pseudoefedrynę!

Reklama

"Na Wspólnej": Odcinek 3460. Borys wysyła Ostrowskiemu prezent!

Ostrowski otrzymuje przesyłkę od Borysa - kosztowny trunek, jako podziękowanie za opiekę lekarską. Ewa docenia gest, ale ma nadzieję, że już nigdy nie zobaczy Orłowa. Tymczasem Elżbieta czule wyznaje Igorowi, że... jest gotowa wziąć z nim ślub!

"Na Wspólnej": Odcinek 3460. Kiedy i gdzie obejrzeć?

3460. odcinek serialu zostanie wyemitowany we wtorek 19 lipca, o 20.15.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy