Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 12096
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Odcinek 3457. Nalepa podrywa Darię!

W 3457. odcinku "Na Wspólnej" (emisja w środę 13 lipca, o 20.15 w TVN), Daria będzie pod wrażeniem doktora Nalepy, ale odrzuci jego zaloty. Umówi się za to... z jego żoną! Jak zareaguje na to lekarz-bawidamek? Poznajcie szczegóły!

"Na Wspólnej": Odcinek 3457. Daria wpadnie w oko Nalepie

Daria przekonuje się, że doktor Nalepa - oprócz tego, że jest bezczelnym bawidamkiem - jest też empatycznym człowiekiem. Jednak Dziedzicówna stanowczo ucina zaloty Lwa... Po południu Daria spotyka załamaną wynikami swoich badań Paulę - proponuje jej łyżwy i wino! Podczas zabawy kobieta zwierza się Darii - nie wie, dlaczego jej mąż jeszcze z nią jest...

"Na Wspólnej": Odcinek 3457. Marysia spotka się z pedofilem!

Marysia wygrywa półfinał konkursu piękności dla dzieci. Justyna wariuje ze szczęścia, a córka... ma totalnie dość! Tnie na kawałki swoją konkursową sukienkę... Widzi to Darek i w końcu przekonuje ojca do działania. Marysia jednak znajduje inne pocieszenie - spotyka się z pedofilem, który udaje ojca jej koleżanki!

Reklama

"Na Wspólnej": Odcinek 3457. Kuba wpadnie w kolejne tarapaty

Kuba ma problem - jeden z jego klientów zgłasza zastrzeżenia co do działania tabletek, które rozprowadza. Brzozowski przekazuje te obiekcje Karolowi. Chłopak ma to gdzieś - jest zajęty Magdą, swoją pierwszą prawdziwą miłością... A w tym związku naprawdę wrze!

"Na Wspólnej": Odcinek 3457. Kiedy i gdzie obejrzeć?

3457. odcinek serialu zostanie wyemitowany w środę 13 lipca, o 20.15 w TVN.


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL