Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 12096
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Odcinek 3456. Smolny wda się w romans?!

W 3456. odcinku "Na Wspólnej" (emisja we wtorek 12 lipca, o 20.15 w TVN) Smolny będzie pod ogromnym wrażeniem Poli. Zaprosi dziewczynę do siebie, a ta nie dość, że nagra ich spotkanie, to jeszcze go zwiąże... Poznajcie szczegóły!

"Na Wspólnej": Odcinek 3456. Co knuje Pola?

Smolny jest pod wrażeniem Poli - dziewczyna chce za wszelką cenę pogrążyć senatora Krupskiego. Tylko Tomek się domyśla, że zdeterminowana stażystka zupełnie przy tym olewa kodeks dziennikarski... Krzysztof zaprasza Polę do siebie. Nie zauważa, że ta rejestruje ich spotkanie na kamerce laptopa. Kiedy do mieszkania wraca Basia, zastaje... związanego męża i pochyloną nad nim atrakcyjną Polę. Brzozowska chwyta za nóż!

"Na Wspólnej": Odcinek 3456. Marysia wciąż w niebezpieczeństwie!

Darek z ojcem atakują Zakościelną - jak mogła zapisać Marysię na próżny konkurs piękności dla dzieci?! Kobieta przekonuje męża, że to dla dobra ich córeczki. Ten ulega - Żbik jest w szoku... Tymczasem Marysia cały czas koresponduje z pedofilem!

Reklama

"Na Wspólnej": Odcinek 3456. Daria w opresji!

Pacjentka staruszka zwierza się Darii, że spodziewa się śmierci i chce pożegnać się ze swoim pieskiem. Dziedzicówna sprowadza zwierzaka do szpitala. Pies jednak wyrywa się i... wpada na dyrektor Kolendę! Wtedy do akcji wkracza doktor Nalepa - chroniąc Darię przekonuje szefową, że to jego psina. Dziedzicówna jest pod wrażeniem Lwa...

"Na Wspólnej": Odcinek 3456. Kiedy i gdzie obejrzeć?

3456. odcinek serialu zostanie wyemitowany we wtorek 12 lipca, o 20.15 w TVN.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL