Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 12096
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Odcinek 3452. Zakościelny romansuje z Magdą!

W 3452. odcinku "Na Wspólnej" (emisja we wtorek 5 lipca, o 20.15 w TVN) Zakościelny nadal będzie zajęty randkowaniem z Magdą, tymczasem Marysi będzie groziło prawdziwe niebezpieczeństwo. Czy dziewczynka padnie ofiarą pedofila? Poznajcie szczegóły!

"Na Wspólnej": Odcinek 3452. Marysia zostanie wykorzystana?

Darek odkrywa, że Justyna zafundowała jego małej przyrodniej siostrze sztuczną opaleniznę - ma dowód, że matka nie wycofała Marysi z konkursu piękności dla dzieci! Żbik namawia ojca do interwencji, ale ten jest zbyt zajęty romansowaniem z Magdą... Tymczasem Marysia tańczy przed kamerką dla Oliwki - nie wie, że po drugiej stronie siedzi pedofil, który nagrywa i sprzedaje filmiki z nią!

"Na Wspólnej": Odcinek 3452. Eliza wściekła na Luśkę!

Cielecki cały czas bezskutecznie stara się dodzwonić do żony. Eliza próbuje interweniować u mamy, ale Wanda czuje się zbyt mocno zraniona, by wybaczyć mężowi. Wkurzona Bergowa atakuje Łucję - oskarża ją o skrajny egoizm i zrujnowanie szczęścia całej rodziny! Te słowa boleśnie ranią Luśkę...

Reklama

"Na Wspólnej": Odcinek 3452. Seba i Roxie postanawiają uciec!

Zakochani Seba i Roxy postanawiają... uciec! Kiedy oboje znikają, dochodzi do bezpośredniej konfrontacji zdenerwowanych Hebla i Niuńka. Pełne emocji spotkanie odwiecznych wrogów kończy się... w szpitalu!

"Na Wspólnej": Odcinek 3452. Kiedy i gdzie oglądać?

3452. odcinek serialu zostanie wyemitowany we wtorek 5 lipca o 20.15 w TVN.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL