Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 12098
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Odcinek 3449. Paweł aresztowany!

W 3449. odcinku "Na Wspólnej" (emisja w środę 29 czerwca, o 20.15 w TVN) trudne chwile czekają Pawła. Mężczyzna przypadkowo pojawi się na miejscu przestępstwa i przez funkcjonariuszy policji zostanie uznany za sprawcę napadu. Poznajcie szczegóły!

"Na Wspólnej": Odcinek 3449. Koszmar Pawła

W okolicy pracy Pawła dochodzi do napadu na kantor. Zamaskowani bandyci zastraszają kasjerkę, kradną pieniądze, a uciekając poważnie ranią ochroniarza. Jakiś czas później policyjny patrol zatrzymuje biegnącego po zakupy dla Beaty Pawła. Policjanci biorą Wójcika za jednego ze sprawców napadu - rażą go paralizatorem, skuwają i zawożą do aresztu!

"Na Wspólnej": Odcinek 3449. Marysia ofiarą pedofila?

Podczas prób do konkursu piękności dla dzieci, Marysię dyskretnie obserwuje jakiś mężczyzna. Potem śledzi ją i Justynę w drodze do domu. Wieczorem pojawia się przed nim i - wykorzystując dogodny moment - zbliża się do Marysi mówiąc, że jest tatą dziewczynki, która z powodu choroby musiała się wycofać z konkursu. Typ daje Marysi maskotkę i prosi żeby nikomu nie mówiła o tym spotkaniu...

Reklama

"Na Wspólnej": Odcinek 3449. Seba okłamuje Hebla

Nieszczęśliwie zakochany w córce największego wroga Hebla Sebastian ma duży zgryz, bo... dziewczyna nie chce kłamać! Seba kombinuje, jak może - przyłapany z Roxy przez Hebla, nie mówi mu, że to córka Niuńka i oświadcza, że... dziewczyna jest niemową!

"Na Wspólnej": Odcinek 3449. Kiedy i gdzie obejrzeć?

3449. odcinek "Na Wspólnej" zostanie wyemitowany w środę 29 czerwca, o 20.15 w TVN.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL