Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 12063
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na wspólnej: Odcinek 3436. Nalot policji na mieszkanie Bergów!

W 3436. odcinku "Na Wspólnej" (emisja we wtorek 7 czerwca, o 20.15 w TVN) czarne chmury zbierają się nad Bogdanem. Przez donos kolegi z pracy, policja podejrzewa Berga o pomoc nielegalnym uchodźcom. Czy funkcjonariusze odkryją prawdę? Poznajcie szczegóły!

"Na wspólnej: Odcinek 3436. Berg w potrzasku!

Rano Bergowie odkrywają, że Omar z Rimą uciekli. Szczęśliwie, znajduje ich Franek i przyprowadza do domu. Bogdan decyduje - jak najszybciej musi odwieźć dzieci do ich wuja w Monachium. W pracy Berg znowu awanturuje się z Wolakiem - kierowca oskarża szefa, że pomagając terrorystom stwarza zagrożenie dla Polaków! Wieczorem do Bergów wpada policja - mają donos o nielegalnych uchodźcach!

"Na wspólnej: Odcinek 3436. Sylwek w niebezpieczeństwie?

Olszewska przygotowuje dla Sylwka pozew o pozbawienie jego rodziców praw rodzicielskich. Chłopak chce przekonać mamę, żeby odeszła od jego ojca alkoholika. Kobieta odmawia, więc Sylwek oświadcza matce, że nigdy więcej go nie zobaczy. W drzwiach chłopak spotyka pijanego ojca, który rzuca się na niego!

Reklama

"Na wspólnej: Odcinek 3436. Eliza podejrzewa ojca o romans z Luśką!

Młodzi Bergowie dowiadują się od Kasi, że to nie ona przysłała do nich Luśkę. Zamierzają rozmówić się z dziewczyną. Przypadkiem Eliza jest świadkiem intymnej rozmowy między Cieleckim a Luśką - Bergowa jest przekonana, że ojciec ma romans!

"Na wspólnej: Odcinek 3436. Kiedy i gdzie obejrzeć?

3436. odcinek serialu zostanie wyemitowany we wtorek 7 czerwca, o 20.15 w TVN.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL