Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 12062
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Odcinek 3435. Magda zdemaskowana!

W 3435. odcinku "Na Wspólnej" (emisja w poniedziałek 6 czerwca, o 20.15 w TVN) wiele wyjaśni się w wątku Magdy i Darka. Żbik przez przypadek dowie się prawdy o zatrudnionej w jego kancelarii kobiecie. Poznajcie szczegóły!

"Na Wspólnej": Odcinek 3435. Magda to oszustka!

Żbik wciąż jest zdania, że Magda powinna zostać zwolniona. Ku jego zaskoczeniu na konto kancelarii przychodzą pieniądze dla kobiety okradzionej przez Magdę i Lisowskiego... Wieczorem Jarogniew żali się Darkowi, że Lisowski nie chce mu zapłacić za wygrane partie szachowe. Żbik dopada mężczyznę i ostrzega, że wie o jego hazardzie z nieletnimi. W ostrej rozmowie słyszy od Lisowskiego prawdę o Magdzie!

"Na Wspólnej": Odcinek 3435. Bogdanowi grozi więzienie!

Kamil bada małą Syryjkę, która zasłabła. Pobiera jej też krew do analizy. Bogdan odbiera od Szarka paczkę z darami dla Omara i Rimy. Zauważa to Wolak, który widział dzieci - kierowca napastliwie pyta o nie, nazywając uchodźców terrorystami! Bogdan prosi o poradę Weronikę - ta uświadamia mu, że za ukrywanie i przewóz nielegalnych uchodźców grozi kara 8 lat więzienia!

Reklama

"Na Wspólnej": Odcinek 3435. Dramatyczna rozmowa Luśki z ojcem!

Eliza prosi Luśkę o rozmowę - chce dowiedzieć się więcej o osobie, której powierza dzieci. Dziewczyna jest bardzo skrępowana tym przesłuchaniem. Wieczorem okazuje się, że czeka ją kolejna poważna rozmowa - z Cieleckim. Ten już na początku zwraca się do niej... "córeczko"!

"Na Wspólnej": Odcinek 3435. Kiedy i gdzie oglądać?

3435. odcinek serialu zostanie wyemitowany w poniedziałek 6 czerwca, o 20.15 w TVN.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL