Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 12062
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Odcinek 3428. Ewa wciąż ma słabość do Borysa!

W 3428. odcinku "Na Wspólnej" (emisja we wtorek 24 maja, o 20.15 w TVN) ciąg dalszy miłosnych zawirowań w życiu Ewy. Ostrowska po raz kolejny spotka się z Borysem i zda sobie sprawę, że były kochanek wcale nie jest jej obojętny! Co jeszcze wydarzy się w odcinku? Sprawdźcie szczegóły!

"Na Wspólnej": Odcinek 3428. Stara miłość nie rdzewieje?

Ewa spotyka się z Borysem w sprawie omówienia szczegółów ich współpracy. Orłow każdym gestem daje do zrozumienia, że wciąż jest nią zainteresowany. Ostrowska jest pod wrażeniem, kiedy słyszy od Borysa jak ogromne pieniądze przyniosłaby fundacji ich współpraca. Wieczorem Ewa zwierza się Dance, że dawny kochanek wciąż robi na niej wrażenie...

"Na Wspólnej": Odcinek 3428. Beata w potrzasku!

Paweł informuje Beatę, że zamieszka z nimi Emil! Będzie się nią opiekował, kiedy on będzie w pracy. Wójcikowa kategorycznie protestuje, ale bracia nie biorą jej sprzeciwów na poważnie. Emil przypomina Beacie, że to przez nią Paweł nie wie, czyje dziecko ona urodzi - kobieta ma dość!

Reklama

"Na Wspólnej": Odcinek 3428. Nina spędzi noc z Decybelem?

Nina zaskakuje Renatę i Sławka - chce nocować u swojego chłopaka, który ma wolną chatę. Sławek jest wstrząśnięty - on się absolutnie nie zgadza! Do akcji uświadamiania ruszają Renata i Daria - w końcu Nina nie wytrzymuje!

"Na Wspólnej": Odcinek 3428. Kiedy i gdzie oglądać?

3428. odcinek serialu zostanie wyemitowany we wtorek 24 maja, o 20.15 w TVN.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL