Na Wspólnej
Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 12695
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Odcinek 3427. Afera między Żanetą a Cieślikami!

W 3427. odcinku "Na Wspólnej" (emisja w poniedziałek 23 maja, o 20.15 w TVN) ciąg dalszy napiętej sytuacji pomiędzy Żanetą a Cieślikami. Tym razem Szulcowa odrzuci gest Damiana, który załatwił dla niej zaproszenie na bankiet. Czy to już otwarta wojna między przyjaciółmi? Co jeszcze wydarzy się w odcinku? Sprawdźcie szczegóły!

"Na Wspólnej": Odcinek 3427. Żaneta uniesie się honorem

Cieślik mówi Monice, że ma wyrzuty sumienia - pod jej naciskiem, bezceremonialnie odwołał udział Żanety w wystawnym bankiecie. Senator załatwia trzecie zaproszenie, jednak Szulcowa unosi się honorem i odmawia. Damian całkowicie traci chęć na imprezę... Monika jest wściekła!

"Na Wspólnej": Odcinek 3427. Luśka ma obsesję?!

Luśka, wpatrując się w zdjęcia Elizy, obsesyjnie stara się do niej upodobnić. Kupuje sobie identyczne ciuchy, robi identyczny makijaż, taką samą fryzurę. Jest mocno sfrustrowana tym, że pomimo usilnych starań odbiega od córki Cieleckiego... Wieczorem Luśka sama zajmuje się Juniorem i Hanusią. Niespodziewanie pojawia się ich dziadek! Luśka prawie mdleje, będąc tak blisko swojego ojca...

Reklama

"Na Wspólnej": Odcinek 3427. Beata wstrząśnięta zachowaniem Emila

Beata nagle dostaje skurczów brzucha! Ponieważ Paweł przypadkowo zostawił telefon w domu, spanikowana dzwoni do Emila. Ten przyjeżdża natychmiast i zabiera ją do szpitala. Podczas badania płodu Larsson podaje się za ojca dziecka!

"Na Wspólnej": Odcinek 3427. Kiedy i gdzie oglądać?

3427. odcinek "Na Wspólnej" zostanie wyemitowany w poniedziałek 23 maja, o 20.15 w TVN.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy