Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 12025
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Odcinek 3426. Nicole porzuci syna!

W 3426. odcinku serialu (emisja w czwartek 19 maja, o 20.15 w TVN) rewolucja w życiu Mikołaja! Nicole postanowi zostawić rodzinę. Kobieta napisze list pożegnalny, w którym zdradzi, że zaczyna nowe życie u boku tajemniczego ukochanego. A co wydarzy się u innych bohaterów? Sprawdźcie szczegóły!

"Na Wspólnej": Odcinek 3426. Hebel zapłaci za spokój Sylwka?

Agnieszka dowiaduje się, że ojciec Sylwka przerwał terapię. Hebel postanawia rozmówić się z mężczyzną... Tymczasem Mazurek otwiera list z wyciągiem bankowym syna - jest podekscytowany widząc jego dochody! Zaczyna planować jak to wykorzystać... Nieoczekiwanie duże pieniądze same do niego przychodzą - Hebel chce słono zapłacić za spokój Sylwka! Czy Mazurek sprzeda syna?!

"Na Wspólnej": Odcinek 3426. Luśka to siostra Elizy?

Luśka - korepetytorka Juniora - znajduje adres kancelarii Cieleckiego. Dziewczyna zostawia ojcu Elizy kopertę. Rafał nie może uwierzyć - na podrzuconym zdjęciu rozpoznaje swoją dawną kochankę trzymającą w ramionach niemowlę! Tymczasem Junior po powrocie z treningu karate zamierza się poddać - ma dość dziewczyny, z którą cały czas przegrywa...

Reklama

"Na Wspólnej": Odcinek 3426. Nicole ucieka, a Muszko... nie może uciec

Nicole zostawia prezent dla Stefanka i list do Mikołaja - żegna się, bo chce ułożyć sobie życie z nowo poznanym mężczyzną! Tymczasem Muszko kolejny raz nagrywa rozmowę majstra, który okrada Romana. Zdzisław wysyła nagranie Hofferowi i... zostaje zamknięty w mieszkaniu Marty na noc!

"Na Wspólnej": Odcinek 3426. Kiedy i gdzie oglądać?

3426. odcinek serialu zostanie wyemitowany w czwartek 19 maja, o 20.15 w TVN.


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy