Na Wspólnej

Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 12612
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Odcinek 3359. Ela odkryje prawdę! Kim jest bogaty biznesmen?

W odcinku 3359. "Na Wspólnej" Beata będzie miała wyrzuty sumienia. Kiedy zdecyduje się zrobić test ciążowy, przeżyje szok! W tym czasie Igor będzie badał przeszłość biznesmena, o którym mówi Kostek. Co się wydarzy, kiedy Ela pozna prawdę? Odcinek 3359. "Na Wspólnej" zostanie wyemitowany 19 stycznia o godzinie 20:15 w TVN.

"Na Wspólnej": Odcinek 3359. Beata jest w ciąży?

Beatę dręczą wyrzuty sumienia - wciąż myśli o inseminacji nasieniem Emila, którą zrobiła w tajemnicy przed wszystkimi. W końcu Wójcikowa decyduje się zrobić test ciążowy. Jego wynik powoduje, że zupełnie już traci grunt pod nogami...

"Na Wspólnej": Odcinek 3359. Nina zrzeknie się praw do swojej córki?

Nina ma dzisiaj zrzec się praw do swojej córeczki. Kiedy w szpitalu zjawia się urzędniczka, dziewczyna prosi jeszcze o chwilę do namysłu. Gorączkowo pyta się Darii, czy dobrze robi... Nagle prosi Dziedzicównę, żeby to ona i Adam zaopiekowali się jej córeczką!

"Na Wspólnej": Odcinek 3359. Kim jest bogaty biznesmen?

Igor bada przeszłość biznesmena, którego Kostek feruje na zwycięzcę przetargu dla fundacji. Okazuje się, że Wachowski ma nie najlepszą reputację. Tymczasem Ela przekazuje chorym dziewczynkom pompy insulinowe do testowania na zawodach pływackich - między innymi te od Wachowskiego... Po południu Igor i Ela dopingują Julkę w jej pierwszym meczu piłki nożnej. Nowak zauważa, że największym kibicem jego córki jest... przystojny Mike!

Reklama

Zobacz też: "Pierwsza miłość": Odcinek 3345. Co wydarzy się w serialu?

"Na Wspólnej": Odcinek 3359. Gdzie obejrzeć?

Odcinek 3359. "Na Wspólnej" zostanie wyemitowany 19 stycznia o godzinie 20:15 w TVN.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy