Na Wspólnej

Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 12565
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Odcinek 3353. Daria podejmie bardzo ważną decyzję

W odcinku 3353. "Na Wspólnej" Daria podejmie bardzo ważną decyzję. Zaproponuje Adamowi, żeby zostali rodziną zastępczą dla córki Niny. To wydarzenie może wywrócić ich życie do góry nogami. Czy uda im się stworzyć kochającą rodzinę? Odcinek 3353. "Na Wspólnej" zostanie wyemitowany 5 stycznia o godzinie 20:20 na antenie TVN!

"Na Wspólnej": Odcinek 3353. Kasia zaatakuje uczniów

Dziewczyny ze szkoły Danusi zaangażowały się w spektakl. Chcą nim uświadomić chłopcom, że swoją seksistowską zabawą depczą ich godność. Przedstawienie jest szokujące! Nauczyciele są pod wrażeniem, ale chłopcy... zdają się niczego nie rozumieć. Słysząc ich komentarze Kasia nie wytrzymuje!

"Na Wspólnej": Odcinek 3353. Daria pomoże córce Niny

Daria proponuje Adamowi, żeby zostali rodziną zastępczą dla córeczki Niny. Co na to Namysłowski? I co na to Nina? Ponieważ Daria nagle rezygnuje z udziału w przedstawieniu, rolę Czerwonego Kapturka przejmuje Renata. Maria nie jest zadowolona, bo jej córka nie zna roli. Ziębowa decyduje, że wycofują spektakl z konkursu...

Reklama

Zobacz też: "M jak miłość": Odcinek 1630. Majka wykręci France i Pawłowi numer

"Na Wspólnej": Odcinek 3353. Ela nie odpuści Kostkowi

Ela nie odpuszcza Kostkowi - nawet będąc na chorobowym wydzwania do niego, by pokazać kto rządzi w fundacji... Tymczasem Julka martwi się, że nie ma szans u piłkarza Mike’a. Mela znajduje rozwiązanie - wystartują do żeńskiej drużyny futbolowej! Nowakównie tak bardzo zależy, że prosi ojca o treningi na boisku!

"Na Wspólnej": Odcinek 3353. Gdzie obejrzeć?

Odcinek 3353. "Na Wspólnej" zostanie wyemitowany 5 stycznia o godzinie 20:20 na antenie TVN!

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy