Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 12117
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Odcinek 3335. Maks zostanie całkiem sam?

W odcinku 3335. "Na Wspólnej" Maks dowie się od synka, że Ilona zniknęła z domu! Czy kiedykolwiek uda mu się ją odnaleźć? W tym samym odcinku Bruno zauważy, że ktoś go śledzi. Co wydarzy się dalej? Przekonamy się o tym, oglądając 3335. odcinek "Na Wspólnej", który zostanie wyemitowany 6.12 o godzinie 20:15 w TVN!

"Na Wspólnej": Odcinek 3335. Ilona zaginęła?

Ilona ledwie się trzyma bez tabletek uspokajających, które wyrzuciła. Łukasz radzi jej, żeby pojechała po leki, bo nie da sobie rady. Mężczyzna obiecuje popilnować Wiktorka. Wieczorem przerażony chłopiec alarmuje tatę - jest sam, a mama zniknęła!

"Na Wspólnej": Odcinek 3335. Mela została upokorzona

Elżbieta rozprawia się z Kostkiem, który podszył się pod jej projekt. Ostrzega, że go zwolni! Tymczasem Julka martwi się o Melę, która nie pojawia się w szkole i nie odpisuje na wiadomości. Nowakówna wie, że powodem jest ośmieszający Melę mem. Wieczorem do Igora i Eli przychodzi roztrzęsiona mama dziewczynki - Mela zaginęła!

Reklama

Zobacz też: "Behawiorysta": Serial zadebiutuje 4 stycznia w Player.pl!

"Na Wspólnej": Odcinek 3335. Bruno w niebezpieczeństwie?

Bruno jedzie na spotkanie z inwestorem w sprawie swojej siłowni. Po drodze zauważa, że jest śledzony. Zdenerwowany, próbuje dopaść mężczyznę... Tymczasem mąż Natalii zgadza się na rozwód - jednak prosi, by wstrzymali się z tym dla dobra córki. Wieczorem Piotr oświadcza żonie, że Bruno jest narkomanem i dilerem! Natalia jest przerażona...

"Na Wspólnej": Odcinek 3335. Gdzie oglądać?

3335. odcinek "Na Wspólnej" można obejrzeć 6.12 o godzinie 20:15 w TVN!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL