Reklama

"Na Wspólnej": Odcinek 3330. Wojna rodzin!

W 3330. odcinku "Na Wspólnej" Szulc i Cieślik będą walczyli o ziemię! Nie obejdzie się bez oskarżeń i... pomocy żon! W tym samym odcinku Natalia poprosi Bruna, by się do niej wprowadził. Gdy wejdzie do jej mieszkania, zastanie w nim... męża swojej ukochanej! Jak to się skończy? Przekonamy się o tym, oglądając 3330. odcinek "Na Wspólnej", który można obejrzeć 25.11 o godzinie 20:15 w TVN!

"Na Wspólnej": Odcinek 3330. Cieślik i Szulc toczą wojnę

Szulc i Cieślik walczą o plac - nawzajem oskarżają się o nieuczciwość! Również ich żony prowadzą wojnę podjazdową - zarówno Monika jak i Żaneta pomagają mężom, działając na szkodę swoich pracodawców... Szykuje się rodzinna vendetta?

"Na Wspólnej": Odcinek 3330. Kostek walczy z Elą?

Ela chce pomóc dzieciom chorym na cukrzycę - zamierza zdobyć fundusze na drogie pompy insulinowe. Prosi Kostka o prezentacją graficzną. Kostek wykorzystuje sytuację - sam dzwoni do prezesa i przedstawia plan Eli jako swój! Tymczasem Julka pomaga Meli w przygotowaniu przyjęcia urodzinowego...

Zobacz też: Małgorzata Kożuchowska w zmysłowych kadrach! Pokazała za dużo?

Reklama

"Na Wspólnej": Odcinek 3330. Bruno będzie walczył o miłość?

Natalia prosi Bruna, by wprowadził się do niej. Krawczyk natychmiast biegnie spakować rzeczy. Kiedy wraca okazuje się, że... wrócił mąż Natalii! Bo mała Zuzia jest chora... W tak brutalny sposób Bruno dowiaduje się, że Piotr zamierza walczyć o swoją rodzinę!

"Na Wspólnej": Odcinki 3330. Gdzie obejrzeć?

3330. odcinek "Na Wspólnej" można obejrzeć 25.11 o godzinie 20:15 w TVN!

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: ​"Na Wspólnej"

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy