Reklama

"Na Wspólnej": Odcinek 3329. Maks porzuci rodzinę?!

W odcinku 3329. "Na Wspólnej" Maks podejmie trudną decyzję. Czy porzuci swoją rodzinę i odejdzie do kochanki? W tym czasie Ilona znajdzie pocieszenie w ramionach Łukasza. 3229. odcinek "Na Wspólnej" zostanie wyemitowany 24.11 o godzinie 20:15 w TVN!

"Na Wspólnej": Odcinek 3329. Maks musi podjąć trudną decyzję

Iza pyta syna - zostaje z Iloną, czy wyjeżdża z Paulą? Maks nie potrafi się zdecydować... Tymczasem Zdybicka rozmawia z Łukaszem, który przekonuje ją, by dała mężowi ostatnią szansę. Ilona dzwoni do Maksa - gdy słyszy, że jest z nim kochanka decyduje, że to koniec! Znajduje pocieszenie w ramionach Łukasza...

"Na Wspólnej": Odcinek 3329. Basia uratuje Smolnego?

Lara wyciąga Krzysztofa na zwierzenia - Smolny mówi jej, że w młodości prześladował kolegę... Ale nie chciał jego śmierci! Tymczasem Daniel przynosi matce dokumenty dostarczone do redakcji - dotyczą Rafała Ściborka, zmarłego tragicznie kolegi Smolnego... Basia zaczyna rozumieć, co mąż przed nią ukrywa!

Reklama

Zobacz też: Jodie Sweetin: Gwiazda "Full House" przeszła szokującą metamorfozę

"Na Wspólnej": Odcinek 3329. Początek wojny Cieślika z Szulcem

Damian z synem trafiają na zaśmiecony plac. Po posprzątaniu Kajetan zauważa, że to idealne miejsce do szkolenia psów. Cieślik obiecuje synowi, że zgłoszą to jako projekt obywatelski... Tymczasem Szulc planuje ogólnodostępny plac manewrowy - dokładnie w tym samym miejscu!

Zobacz też: Marcelina Zawadzka pozuje w skąpym bikini! Co za widok!

"Na Wspólnej": Odcinek 3329. Gdzie obejrzeć?

3329. odcinek "Na Wspólnej" można obejrzeć 24.11 o godzinie 20:15 na antenie TVN!

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: ​"Na Wspólnej"

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje