Reklama

"Na Wspólnej": Odcinek 3325. Bizoń chce popełnić samobójstwo!

W odcinku 3325. "Na Wspólnej" Bizoń przeżyje prawdziwy dramat. Będzie podejrzany o... podpalenie własnej firmy! Zrozpaczony wyjmie broń i przyłoży sobie lufę do głowy... Jak to się skończy? Przekonamy się, oglądając 3325. odcinek "Na Wspólnej", który zostanie wyemitowany 17.11 o godzinie 20:15 w TVN!

"Na Wspólnej": Odcinek 3325. Bizoń chce się zabić

W odcinku 3325. "Na Wspólnej" Daniel znajduje w laptopie Lary Cedro zdjęcie z poprawczaka, na którym jest Smolny z kolegami... Tymczasem Krzysztof dowiaduje się od Sławka, że jego kumpel Bizoń zniknął a jest podejrzany o podpalenie własnej firmy! Smolny znajduje go nad Wisłą - zdruzgotany mężczyzna mówi, że ich przeszłość go dopadła i zwyciężyła... Wyjmuje broń i przykłada sobie do głowy!

"Na Wspólnej": Odcinek 3325. Bogdan umiera?

Bogdan jest przerażony - twierdzi, że po ukąszeniu pająka bardzo źle się czuje. Na domiar złego na jego ręku pojawia się tajemnicza wysypka... Tymczasem Marcelina zwierza się Joannie, że idzie dziś z Tymkiem do lekarza specjalisty. Wieczorem Bergów odwiedza wzburzony mąż Marceliny - okazuje się, że kobieta działa bez jego wiedzy!

Reklama

Zobacz też: "BrzydUla": Odcinki 198-201. Oblicze zdrajcy

"Na Wspólnej": Odcinek 3325. Emil wychodzi ze szpitala

Emil wychodzi ze szpitala - wszelkimi sposobami stara się ukryć przed rodziną, że ma raka. Paweł, widząc że brat jest przybity, organizuje przyspieszoną parapetówkę - będą mieszkać razem przez długie lata! Podczas imprezy Beata znajduje przypadkiem wyniki badań Emila...

"Na Wspólnej": Odcinek 3325. Gdzie obejrzeć?

Odcinek 3325. "Na Wspólnej" można obejrzeć 17.11 o godzinie 20:15 w TVN!

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: ​"Na Wspólnej"

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje