Reklama

"Na Wspólnej": Odcinek 3324. Bogdan w opałach!

W odcinku 3324. "Na Wspólnej" w firmie Bogdana zapanuje chaos. Na szczęście z pomocą przyjdzie mu bezrobotny Szark. W tym samym odcinku "Na Wspólnej" firma Bizonia stanie w płomieniach! Co stanie się dalej? Przekonamy się o tym. oglądając odcinek 3324. "Na Wspólnej", który zostanie wyemitowany 16.11 o godzinie 20:15 na antenie TVN!

"Na Wspólnej": Odcinek 3324. Joanna chce pomóc Tymkowi

Joanna umawia się z Marceliną, którą poznała w szpitalu. Gdy kobieta mówi, że podejrzewa u synka zespół Aspergera, Bergowa radzi jej, żeby poszła z Tymkiem do specjalisty. Okazuje się, że na to nie zgadza się ojciec chłopca... Tymczasem bezrobotny Szark pomaga Bogdanowi - uwalnia jego firmę od... jadowitego pająka!

"Na Wspólnej": Odcinek 3324. Igor ponosi porażkę!

Bankiet zorganizowany przez Kostka przynosi fundacji Elżbiety wielki rozgłos i niebagatelne zyski. Co więcej, w ich biurze pojawiają się przedstawiciele ogólnoświatowej fundacji, którzy liczą na współpracę!  Niestety, w domu czeka na Elę zdenerwowany Igor - Julka znowu nie wróciła ze szkoły. Wieczorem dziewczynka pojawia się z podbitym okiem - Nowak ma dość!

Reklama

Zobacz też: "The Last Thing He Told Me": Jennifer Garner zastąpi Julię Roberts

"Na Wspólnej": Odcinek 3324. Krzysztof boi się o rodzinę

Basia szuka w książkach Lary informacji na temat życia pisarki. Prosi też Daniela, żeby wyszukał w sieci wszystkiego o Cedro... Tymczasem Bizoń przekonuje Smolnego, że dzięki okupowi zyskał spokój. Wieczorem Krzysztof dowiaduje się, że dom i firma Bizonia... płoną!

"Na Wspólnej": Odcinek 3324. Gdzie obejrzeć?

Odcinek 3324. "Na Wspólnej" zostanie wyemitowany 16.11 o godzinie 20:15 na antenie TVN!

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: ​"Na Wspólnej"

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama