Reklama

"Na Wspólnej": Odcinek 3322. Wielkie zmiany w życiu Żbika!

W odcinku 3322. "Na Wspólnej" Żbik zostanie wspólnikiem Zakościelnego. Krótko po tym wydarzeniu Kasia poprosi go o pożyczkę... W tym samym czasie Natalia oznajmi Brunowi, że wybrała męża i dziecko. Co na to Krawczyk? Przekonamy się o tym, oglądając 3322. odcinek "Na Wspólnej", który zostanie wyemitowany 11.11 o godzinie 20:15 w TVN.

"Na Wspólnej": Odcinek 3322. Kasia ma romans?!

Ojciec mianuje  Darka swoim wspólnikiem i wręcza mu nowy szyld ich kancelarii! Żbik jest zaskoczony i bardzo szczęśliwy. Jego dobry nastrój znika, gdy Zakościelna prosi go o pożyczkę - musi zapłacić kochankowi, żeby nie wydał jej przed mężem! To nie koniec problemów Darka. Gdy wraca do domu, zastaje Kasię z... nagim mężczyzną!

"Na Wspólnej": Odcinek 3322. Krawczyk odbierze żonę Piotrowi?

Bruno przychodzi pod dom Natalii. Widzi, jak jej mąż pakuje do auta rzeczy swojej rodziny. Wkurzony Piotr ostrzega Krawczyka, że nie pozwoli odebrać sobie żony! Roztrzęsiona Natalia oznajmia Brunowi, że wybrała męża i dziecko... Co zrobi Krawczyk?

Reklama

"Na Wspólnej": Odcinek 3322. Niespodziewany gość

Joanna wraca ze szpitala. Zastaje w domu Szarka - kolegę Bogdana z dawnych czasów. Mężczyzna, ubrany w jej szlafrok, zaskoczony zaczyna się gęsto tłumaczyć i przepraszać. Podobnie jak Bogdan, który zapomniał żonę uprzedzić, że przenocował kumpla-marynarza...

"Na Wspólnej": Odcinek 3322. Gdzie oglądać?

Odcinek 3322. "Na Wspólnej" można obejrzeć 11.11. o godzinie 20:15 w TVN!

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: ​"Na Wspólnej"

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama