Reklama

"Na Wspólnej": Odcinek 3321. Tajemnica Natalii wyjdzie na jaw!

W odcinku 3321. "Na Wspólnej" Ilona zacznie wpadać w szpony nałogu. Nie będzie mogła żyć bez leków. W tym samym czasie Darek stanie oko w oko z kochankiem swojej żony! W odcinku 3321. "Na Wspólnej" Krawczyk odkryje tajemnicę Natalii. Czy to koniec ich związku? Przekonamy się o tym, oglądając 3321. odcinek "Na Wspólnej", który zostanie wyemitowany 10.11 o godzinie 20:15 w TVN!

"Na Wspólnej": Odcinek 3321. Ilona w szponach nałogu!

Ilona faszeruje się lekami - nie jest w stanie wytłumaczyć sobie zdrady Maksa. Kiedy odwiedza ją Iza, Zdybicka oznajmia jej, że Maks spodziewa się dziecka z inną kobietą! Ilona chce wyrzuci teściową z domu... Nagle kobiety odkrywają, że Wiktorek zniknął!

Zobacz też: "Schitt's Creek": Gwiazdor serialu miał ataki paniki podczas pracy na planie

"Na Wspólnej": Odcinek 3321. Darek pozna kochanka swojej żony

Darek i Kasia przygotowują przyjęcie powitalne dla Zakościelnego, który wraca dziś z sanatorium. Justyna, która ma przywieźć męża, nie zdaje sobie sprawy, że w domu czeka na nią... jej kochanek! Żbik stara się opanować sytuację...

Reklama

Zobacz też: "Barwy szczęścia": Rozwód Górki z Walerią!

"Na Wspólnej": Odcinek 3321. Natalia ma romans

Natalia okłamuje męża, że Bruno jest jej kolegą z pracy. Do Krawczyka boleśnie dociera, że był tylko chwilowym kaprysem kobiety... Jakiś czas później przychodzi do Natalii, i wygarnia jej, że zniszczyła mu życie. Ona jednak przekonuje Bruna, że naprawdę go kocha. Para zaczyna się całować, gdy do sali wchodzi mąż Natalii!

"Na Wspólnej": Odcinek 3321. Gdzie oglądać?

3321. odcinek "Na Wspólnej" można obejrzeć 10.11 o godzinie 20:15 w TVN!

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: "Na wspólnej"

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje