Reklama

"Na Wspólnej": Odcinek 3319. Głosy zza grobu!

W odcinku 3319. "Na Wspólnej" Smolny zostanie oskarżony o romans. Nie będzie chciał wyjawić, że tak naprawdę bada sprawę nieżyjącego Rafała, który... szantażuje Bizonia! W tym samym czasie Emil przeżywa szok i musi zostać przewieziony do szpitala. W odcinku 3319. "Na Wspólnej" Michalinka oszukuje Bogdana. Mężczyzna nie będzie niczego podejrzewał...3319. odcinek "Na Wspólnej" zostanie wyemitowany 8.11 o godzinie 20:15 w TVN!

"Na Wspólnej": Odcinek 3319. Mąż Basi ma romans?

Basia ma dość tajemnic męża - oskarża go o romans! Tymczasem Smolny i Bizoń całą noc przeglądali dokumenty w sprawie śmierci Rafała - ich kolegi z poprawczaka. Mężczyźni obawiają się zemsty! I nie bezpodstawnie - przerażony Bizoń informuje Smolnego, że nieżyjący Rafał... szantażuje go! Chce miliona złotych!

"Na Wspólnej": Odcinek 3319. Emil traci przytomność!

Pawłowi trafia się okazja na zakup domu. Beata ma wątpliwości, bo musieliby wziąć kredyt na jego wykończenie. Wójcik chce poradzić się brata, ale kiedy się z nim spotyka, Emil nagle traci przytomność!

Zobacz też: "Schitt's Creek": Gwiazdor serialu miał ataki paniki podczas pracy na planie

"Na Wspólnej": Odcinek 3319. Michalinka oszukuje Bogdana

Reklama

Bogdan dowiaduje się od wychowawczyni Michalinki, że ma upiec ciasteczka dla całego przedszkola. Berg szuka ratunku u matki, ale Maria uważa, że wrabiając go, córka chciała spędzić z nim czas! Tymczasem w szpitalu Joanna zajmuje się niegrzecznym synkiem swojej nowej znajomej. Inteligencja Tymka robi na Bergowej duże wrażenie...

"Na Wspólnej": Odcinek 3319. Gdzie obejrzeć?

3319. odcinek "Na Wspólnej" zostanie wyemitowany 8.11 o godzinie 20:15 na antenie TVN!

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: ​"Na Wspólnej"

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama