Reklama

"Na Wspólnej": Odcinek 3302. Maks zostanie przyłapany na zdradzie?

W odcinku 3302. "Na Wspólnej" Krenz zostanie schwytany przez policję. Stanie się tak dzięki zeznaniom małego Wiktorka. Kiedy Ilona zadzwoni do Maksa, by mu o tym powiedzieć, w słuchawce usłyszy kobiecy głos! Czy Maks dopuścił się zdrady?! Jednocześnie w 3302. odcinku "Na Wspólnej" Smolny będzie próbował odszukać Ryszkę. Czy mu się uda?

"Na Wspólnej": Odcinek 3302. Policja przesłucha Wiktorka

W odcinku 3302. "Na Wspólnej" Ilona zgodzi się, by policjanci przesłuchali Wiktorka. Zrobi to bez względu na Maksa, któremu ten pomysł nie przypadnie do gustu. Zeznania chłopca okażą się bardzo pomocne i policjantom uda się dorwać bandytę Krenza. Zadowolona Ilona zadzwoni więc do męża, chcąc oznajmić mu, że nie musi dłużej ukrywać się za granicą. Jednak to, co wydarzy się chwilę później będzie dla niej wielkim szokiem.

"Na Wspólnej": Odcinek 3302. Maks zostanie przyłapany na zdradzie?!

W odcinku 3302. "Na Wspólnej" Ilona zadzwoni do Maksa, który wciąż ukrywa się w Hiszpanii. W słuchawce usłyszy jednak głos zupełnie obcej kobiety, która oznajmi, że Maks poszedł pod prysznic.

Reklama

"Na Wspólnej": Odcinek 3302. Smolny zmierzy się ze swoją przeszłością?!

W odcinku 3302. "Na Wspólnej" Smolny pojedzie do schroniska dla bezdomnych, by odszukać Ryszkę. Tam zostanie poinformowany, że mężczyzna zaginął. Przed zniknięciem mówił jednak o pewnym Rafale...

"Na Wspólnej": Odcinek 3302. Gdzie obejrzeć?

Odcinek 3302. "Na Wspólnej" można obejrzeć 7.10 o godzinie 20:15 w TVN.

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje