Reklama

"Na Wspólnej": Odcinek 3301. Mroczna przeszłość dogoniła Smolnego!

W odcinku 3301. "Na Wspólnej" Smolny będzie musiał stawić czoła demonom przeszłości! W tym samym czasie Ilona będzie toczyła wojnę z Maksem o to, by zgodził się, aby policjanci przesłuchali Wiktorka.

"Na Wspólnej": Odcinek 3301. Smolny nie może uciec od swojej przeszłości!

W odcinku 3301. "Na Wspólnej" Smolny zostanie zaczepiony przez podejrzanie wyglądającego mężczyznę. Basia będzie bardzo zdziwiona faktem, że Smolny zna tego typu ludzi. Ten jednak będzie szedł w zaparte, twierdząc, że człowiek, który do niego podszedł jest mu zupełnie obcy. Później jednak okaże się, że z mężczyzną łączą go tajemnicze sprawy z przeszłości!

"Na Wspólnej": Ilona ukrywa się przed bandytą

W odcinku 3301. "Na Wspólnej" Ilona wraz z synkiem będą ukrywali się przed bandytą w domu Izy. Policjanci poinformują ją, że w schwytaniu przestępcy może pomóc... Wiktorek. Ilona będzie chciała pozwolić na to, by go przesłuchali. Na drodze stanie jej jednak Maks, który stanowczo sprzeciwi się tej decyzji. Nie będzie chciał narażać dziecka na stres. Tego będzie za wiele! Ilona nie wytrzyma i wygarnie Maksowi, że to właśnie on naraża Wiktorka na ogromny stres!

"Na Wspólnej": Odcinek 3301. Gdzie obejrzeć?

Reklama

Odcinek 3301. "Na Wspólnej" zostanie wyemitowany 6.10 o godzinie 20:15 w TVN!

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama