Reklama

"Na Wspólnej": Odcinek 3294. Kolega Pawła chce być dawcą nasienia dla Beaty!

W odcinku 3294. "Na Wspólnej" Paweł otrzyma od swojego kolegi niecodzienną propozycję. Jego kumpel będzie chciał... zapłodnić Beatę! Wójcik nie będzie w stanie powstrzymać złości i natychmiast da mu w zęby. W tym samym odcinku "Na Wspólnej" Bruno zostanie zasypany lawiną zgłoszeń od obcych mu kobiet. Wszystko za sprawą jednego wideo!

"Na Wspólnej": Odcinek 3294. Paweł da koledze w twarz!

W odcinku 3294. "Na Wspólnej" Wójcikowie wciąż będą starali się o dziecko. Uda im się skontaktować z bankiem nasienia, z pomocą którego znajdą dawcę. Paweł zwierzy się ze swoich kłopotów koledze z pracy. Usłyszy, że jego kumpel właśnie otrzymał pozew o rozwód i... jest gotowy pomóc Beacie zajść w ciążę. Tego będzie za wiele! Paweł nie wytrzyma i w odcinku 3294. "Na Wspólnej" przyłoży swojemu koledze w twarz.

"Na Wspólnej": Odcinek 3294. Bruno szuka miłości

W odcinku 3294. "Na Wspólnej" Bruno będzie załamany, że nie zapamiętał numeru do Natalii, która wpadła mu w oko. W chwili, gdy prawie straci nadzieję na odnalezienie pięknej dziewczyny, z pomocą przyjdą mu Junior i Hanusia. To właśnie za ich namową Bruno nagra film, który zamieści w internecie. Oznajmi w nim, kogo szuka. Wtedy spłynie na niego lawina odpowiedzi od zupełnie obcych mu kobiet! Takiej reakcji na swoje wideo Bruno na pewno nie będzie się spodziewał.

"Na Wspólnej": Odcinek 3294. Gdzie obejrzeć?

Reklama

Odcinek 3294. "Na Wspólnej" można obejrzeć w czwartek 23.09 o godzinie 20:15 w TVN.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje