Reklama

"Na Wspólnej": Odcinek 3262. Bergowie stracą Jarusia? Co się stanie z Hanusią?

W odcinku 3262 "Na Wspólnej" wydarzy się prawdziwa tragedia! Janusz Zawada spróbuje odebrać syna Bergom. Jaruś zostanie odcięty nawet od Hanusi. Jarek będzie opiekował się załamaną Elizą i przerażoną Hanusią. Jaruś będzie za to bardzo dzielny! Mimo to chłopiec nie zdobędzie się na odwagę, by sprzeciwić się woli Zawady. W odcinku 3262 "Na Wspólnej" Jaruś usłyszy od ojca przerażające słowa. Zawada zabroni mu szukania jakiegokolwiek kontaktu z Bergami!


"Na Wspólnej": Odcinek 3262. Jaruś jest w niebezpieczeństwie?

W odcinku 3262 "Na Wspólnej" Zawada wyjdzie ze szpitala. Podczas swojego pobytu w nim, Janusz próbował nawiązać kontakt ze swoim synem - Jarusiem. Po tym, jak Zawada opuści szpital, okaże się jednak, że to wszystko było jedynie grą! Ojciec spróbuje odebrać Jarusia Bergom bez względu na dobro dziecka!

Zawada odbierze Jarusia Bergom jeszcze tego samego dnia! W odcinku 3262 "Na Wspólnej" Bergowie przeżyją prawdziwy horror.

"Na Wspólnej": Odcinek 3262. Jak Hanusia to wytrzyma?

Hanusia nie będzie chciała wypuścić swojego braciszka z objęć. Dziewczynka będzie szlochać, sprawiając, że ból Elizy i Jarka stanie się prawie nie do zniesienia. Hanusi pomoże tylko obietnica złożona przez jej braciszka. Jaruś obieca, że odwiedzi siostrzyczkę tak szybko, jak to możliwe.
Wygląda więc na to, że odcinek 3262 "Na Wspólnej" będzie początkiem walki Elizy i Jarka o dobro dziecka! A ich przeciwnikiem będzie kryminalista Zawada!

Reklama

Zobacz też:

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje