Na Wspólnej
Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 12769
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Odcinek 1527. Jarek i Eliza wyemigrują do Finlandii?

W 1527. odcinku "Na Wspólnej" (emisja w poniedziałek 21 listopada, o 20.15 w TVN) Jarek i Eliza będą musieli podjąć jedną z najtrudniejszych decyzji w swoim życiu. Czy zdecydują się na stałe wyjechać za granicę?

"Na Wspólnej": Odcinek 1527. Bergowie wyjadą do Finlandii?

Jarek i Eliza nie mogą dojść do porozumienia - zostać z rodziną w Polsce, czy wyjechać do Finlandii? Młody Berg przekonuje żonę, że emigracja będzie trudna dla dzieci. Tymczasem one wcale nie boją się takiej przygody! Jedynie ojciec Elizy jest zdecydowanie po stronie Jarka. Cielecki ma plan, jak zatrzymać najbliższych w kraju - zainwestuje w pomysł biznesowy zięcia!

"Na Wspólnej": Odcinek 1527. Mama Ewy usłyszy koszmarną diagnozę

Matka Ewy bardzo boi się dzisiejszej wizyty u neurologa. Obawia się najgorszego - że ma chorobę Alzheimera. Test, który przeprowadza lekarz, niestety to potwierdza. Irena, mimo że załamana, zamierza jednak wyruszyć w wymarzoną podróż do Australii. Ewa jest przerażona - próbuje przekonać matkę, że to nierozsądne! Innego zdania jest Arek... 

Reklama

"Na Wspólnej": Odcinek 1527. Janek rozstanie się z Bellą?

Danuta dzwoni do Londynu, do Oli. Ustalają szczegóły jutrzejszego przylotu Janka i Belli do Anglii. Młoda Zimińska cieszy się na ich przyjazd... Tymczasem Bella dowiaduje się, że dostała się na wymarzone studia! Sama zaskoczona tym faktem, oznajmia ukochanemu, że zostaje w Polsce. Janek jest bardzo zawiedziony - przecież mieli wspólne plany.... Czy to koniec ich miłości?

"Na Wspólnej": Odcinek 1527. Kiedy i gdzie obejrzeć?

1527. odcinek "Na Wspólnej" zostanie wyemitowany w poniedziałek 21 listopada, o 20.15 w TVN.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy