Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10981
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​"Na Wspólnej“: Od próby samobójczej do... czułości

Michael (Mariusz Ochociński) dosłownie w ostatnim momencie zdąży zapobiec samobójczemu skokowi Magdy (Natalia Klepacka) z mostu. Niestety, chwilę później Krawczyk (Dawid Czupryński) zobaczy ich czule do siebie przytulonych!

W 3110. odcinku "Na Wspólnej“ (emisja w środę 21 października w TVN) Magda zacznie bombardować Michela SMS-ami.

Reklama

- Koniecznie muszę się z tobą zobaczyć - napisze Kuczykówna.

Naciskany Gawriłow zgodzi się w końcu spotkać z nią w ustronnym miejscu. Dziewczyna zaskoczy go wyznaniem miłości, a ponadto zwierzy mu się, że bardzo boi się procesu, w którym jest oskarżona o czerpanie korzyści z wymuszeń i handel niedozwolonymi substancjami. .

Jak Michel zareaguje na to niecodzienne zachowanie? Spokojnym tonem   zakomunikuje Magdzie, że on kocha tylko swoją żonę Sandrę (Michalina Robakiewicz), po czym odwróci się na pięcie i pójdzie w swoją stronę.

W drodze do domu Gawriłow dostanie pożegnalny SMS, z którego wywnioskuje, że Magda zamierza targnąć się na swoje życie. Autentycznie przerażony wróci na miejsce ich spotkania. Tyle że jej już tam nie zastanie. Zdesperowany zadzwoni do Bruna, opisując mu całą sytuację i prosząc o pomoc. Krawczyk powie, że akurat jest w pobliżu, więc zaraz do niego dołączy.

Tymczasem Michel dojrzy Magdę na barierce mostu, najwyraźniej gotową do samobójczego skoku. W ostatnim momencie chwyci ją w ramiona i zacznie przekonywać, że właśnie teraz ma szansę na rozpoczęcie normalnego życia! Zapewni, że zezna w sądzie na jej korzyść - powie, że mu pomagała i że sama była ofiarą. Magda da się w końcu przekonać i, płacząc, czule przytuli się do Michela. W tym momencie w pojawi się Bruno... 

  

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje