Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10707
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Nowy fizyk oczaruje uczniów

Do obsady telenoweli "Na Wspólnej" dołączył 28-letni Antoni Królikowski, serialowej widowni znany m.in. jako Eugeniusz Bodo z "Bodo", fryzjer Jerry z "Przyjaciółek", Kuba Milewicz z "Ciszy nad rozlewiskiem" czy Kamil z "Czasu honoru". Zobaczymy go jako nowego nauczyciela fizyki w szkole, której szefuje Danuta Zimińska (Lucyna Malec).

Przeglądając elektroniczny dziennik w 2428. odcinku "Na Wspólnej" Danuta odkryje, że nowy nauczyciel fizyki (Antoni Królikowski) w ciągu jednej lekcji postawił uczniom kilka celujących ocen. Nieco później zauważy, jak Marcin po przyjacielsku gawędzi z uczniami przed budynkiem szkoły. Pochwali go, że tak szybko udało mu się złapać z młodzieżą dobry kontakt.

Reklama

Jednocześnie zwróci mu uwagę, że nie powinien rozpieszczać uczniów, stawiając im same dobre oceny. Węgrzycki wytłumaczy, że przerobili wczoraj sporo zaległych tematów z fizyki i chciał nagrodzić oraz zmotywować co bardziej aktywnych.

Podczas kolejnej lekcji Marcin prosi jedną z uczennic - Dorotę (Julia Wieniawa-Narkiewicz), żeby pomogła mu w przeprowadzeniu eksperymentu.

Danuta niespodziewanie zjawi się w klasie zaintrygowana entuzjastycznymi okrzykami uczniów obserwujących eksperyment. Entuzjazm nie będzie jednak spowodowany samym doświadczeniem, ale sposobem jego wykonania, który skojarzy się uczniom ze zgoła czymś innym niż fizyka.

Dorota nie będzie potrafiła poprawnie odpowiedzieć na żadne z pytań zadanych przez nauczyciela. Załamie się, gdy Marcin odeśle ją na miejsce i postawi jedynkę.

Później Danuta będzie miała belfrowi za złe, że nie ukrócił żartów uczniów podczas doświadczenia na lekcji. Wytłumaczy mu, że młodzież w tym wieku jest do bólu przewidywalna i wszystko kojarzy jej się z seksem.

Pouczy Węgrzyckiego, że zadaniem nauczyciela jest zainteresować uczniów przedmiotem a nie pozwalać im na głupie żarty. Marcin zapewni, że to się więcej nie powtórzy...

***Zobacz materiały o podobnej tematyce***

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje