Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10314
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Nowa rola Artura Dziurmana

Do obsady serialu TVN pt. “Na Wspólnej” dołączył popularny i wysoko ceniony aktor Artur Dziurman, którego serialowa widownia doskonale zna m. in. jako Leszka Jakubowskiego z “Klanu” czy Kazimierza Szostakowskiego z “To nie koniec świata”! Sprawdź, w jakiej roli go zobaczymy!

Artur Dziurman po raz pierwszy wystąpi w 2127. odcinku “Na Wspólnej" (emisja w czwartek 27 sierpnia w TVN). Krakowski artysta zazwyczaj obsadzany jest w rolach czarnych charakterów.

Reklama

Tym razem jednak jego bohater - niejaki Godlewski - będzie renomowanym i powszechnie szanowanym lekarzem. Zgłosi się do niego na badania kontrolne będąca w podwójnej ciąży Joanna (Anna Cieślak).

Ginekolog na podstawie USG oceni, że dzieci Bergów rozwijają się prawidłowo.

- Ciąża przebiega modelowo, wręcz książkowo! - powie Godlewski.

Po tej wizycie kontrolnej szczęśliwy i jednocześnie dumny jak paw Bogdan (Wojciech Brzeziński) oznajmi żonie, co postanowił:

- Bez względu na wszystkie koszty ciążę do samego rozwiązania będzie prowadził doktor Godlewski. Kto jak kto, ale ty musisz mieć najlepszą opiekę z możliwych! Już ja ci to obiecuję!


Joanna oczywiście w pełni zaakceptuje decyzję męża, bo uzna, że specjalista tej klasy, co doktor Godlewski jest wart każdych pieniędzy.

- Masz rację, kochanie! - skwituje pani weterynarz. - Strzeżonego pan Bóg strzeże!

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Artur Dziurman | Na Wspólnej

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje